سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۰۹:۰۱ - یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

ادامه قبیله گرایی و هجمه‌ها در مدعیان آزادی بیان و احترام به مخالف؛

هجمه غیراخلاقی محمدعلی ابطحی به «امین حیایی» با ادعای کذب

پس از هجمه غیر اخلاقی اصلاح طلبان به امین حیایی به علت بازی در فیلم سینمایی قلاده‌های طلا، محمد علی ابطحی با ادعای کذب هجمه اصولگراها علیه ژوله برای رای دادن به حیایی، خواست تا به امیر مهدی ژوله رای دهند!

به گزارش اصفهان شرق؛ پس از هجمه غیر اخلاقی شب گذشته بزرگمهر حسین پور کاریکاتوریست اصلاح طلب و سایر همفکرانش به امین حیایی به علت بازی در فیلم سینمایی قلاده های طلا با موضوع فتنه 88، محمد علی ابطحی از فعالان و بازداشتی های فتنه 88 با انتشار عکسی از امیر مهدی ژوله با رئیس دولت اصلاحات(!)، و ادعای کذب هجمه اصولگراها علیه ژوله برای رای دادن به حیایی، خواست تا به امیر مهدی ژوله رای دهند!

وی در اینستاگرام خود با ارسال شماره های تماس با خندوانه برای رای دادن به ژوله نوشت:«خیلی جالبه مسابقه خندوانه جناحی شده. کلی گروه تلگرامی اصولگرایی و دلواپس دیدم که توصیه میکردند به صورت سازمانی به امین حیایی رای بدهید. فقط به دلیل بازی توی فیلم های ده نمکی و یا فیلم های علیه حوادث انتخابات 88. احتمالا اقای حیایی هم بی تقصیر. از آن سو خیلی ها دنبال رای آوری ژوله هستند. من البته به ژوله رای دادم چون کمدی استند آپش بهتر بود.بهانه ای هم پیدا کردم که عکسی که خودم گرفته بودم را نشر بدهم.»

این رفتارها و هجمه های غیر اخلاقی مدتی است که از سوی جناح مدعی اصلاحات و آزادی بیان و احترام به مخالف در شبکه های اجتماعی گسترش یافته است و کمترین انتقادات به اصلاح طلبان در شبکه های اجتماعی با هجمه و توهین های این جناح در رسانه ها و فعالان شبکه های اجتماعی همفکرشان مواجه می شود.

شب گذشته پس از انتشار خبر بزرگمهر حسین پور مطلب مورد نظر را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرد.

1394062811491060161205410

همچنین محمد علی آهنگران نیز با انتشار عکس ژوله با رئیس دولت اصلاحات به تبلیغ وی در صفحه اینستاگرامش پرداخت.

index

 

منبع:تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.