سرویس: سیاسی » بین الملل ۱۲:۱۲ - جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

پدر و مادر تروریست ها + تصاویر

جامعه جهانی و دول غربی در حالی مدعی مبارزه با تروریسم هستند که پدر و مادر تروریست ها هم چنان آزادانه به توسعه و ترویج تروریسم ادامه می دهند.

به گزارش اصفهان شرق؛ مقوله تروریسم و مبارزه با آن را می توان بزرگترین معضل بشری از زمان آغاز هزاره سوم تا کنون دانست، معضلی که به دلیل ابعاد و زوایای گوناگون نمی توان قاطعانه تعریف مشخصی از آن بروز داد. بطور نمونه افکار عمومی بین المللی در حالی در سال 2001 و 2003 تحت عناوین مبارزه با تروریسم شاهد حمله ی نیروهای ناتو و آمریکا به افغانستان و عراق بود که همین دول تا چندی پیش حمایت های پیدا و پنهان شان از طالبان و رژیم بعثی عراق قابل کتمان نبود.

اکنون و با توسعه بیش از پیش تروریسم و روی کار آمدن گروهی تروریستی به نام داعش که عملکردش در کاربرد خشونت حیرت جهانیان را در برداشته، بشریت به گونه ای دو چندان با بحران تروریسم روبرو است.

در طول روزهای اخیر دو تصویر جالب در رسانه های اروپایی و از سوی عناصر مستقل دست به دست در حال چرخیدن است، تصاویر که بر بالای یکی از آن دو پرنده ایرانی و آمریکایی در حال گفتگویند، پرنده هایی که ظاهرا و به باور منتشر کنندگان آنان در پی صلح اند، اما بر سر پدر تروریست های جهان نشسته اند.

تصویر دیگر خوکی را نشان می دهد که بسان مادر تروریست های جهان در حال پرورش و شیر دادن به بچه خوک هایی است که مدام جامعه بین المللی را به مخاطره می اندازند و هر آن چه جامعه بین المللی و دول غربی صادقانه یا غیر صادقانه به مقابله با بچه خوک ها می پردازد، با مادر و پرورش دهنده خوک ها مماشات می نماید.

farhangnews_146797-423461-1442487507 farhangnews_146797-423460-1442487507

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.