سرویس: اجتماعی ۱۰:۵۵ - چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲

در شهر ورزنه برگزار شد

جلسه هماهنگی مراسم اربعین حسینی در بخشداری بن رود

بخشدار بن رود گفت: با هماهنگی می توانیم بخشی نمونه در همه زمینه ها اعم از عزاداری داشته باشیم.

Vater Markghj

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از ورزنه: جلسه ای با حضور برخی از مسئولین بخش بن رود با موضوع هماهنگی در هر چه با شکوه تر برگزار کردن مراسم اربعین حسینی در بخش برگزار شد.

بررسی مراحل آمادگی هیئات مذهبی، برآورد هزینه ها و نیروی انسانی لازم جهت پشتیبانی مراسم، دعوت از سخنران برجسته و مداح اهل بیت (ع) از اهم محورهای گفتگوی دراین جلسه بود.

صادقی بخشدار بن رود در ابتدای این جلسه گفت: اگر ما همه هماهنگ باشیم می توانیم بخشی  نمونه در تمامی زمینه ها از جمله عزاداریهای ائمه اطهار «علیهم السلام » داشته باشیم همانگونه که بخش بن رود  به‌عنوان بخش نمونه ایثارگری، جانبازی  قرار گرفته است در عزاداریها هم میتواند  نمونه باشد.

Vater Markhgfh

حجت السلام هاشمی مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهر ورزنه با اشاره به اهمیت اربعین حسینی(ع) اظهار داشت: عاشورا، زمانه خون و ایثار است و اربعین، بهانه تبلیغ و پیمان، در عاشورا حسین (ع) با تاریخ سخن گفت و در اربعین، تاریخ پای درس حسین(ع) نشست.

لازم به ذکراست دراین جلسه مصوب گردید کلیه هیات مذهبی بخش بن رود به صورت دسته زنجیر زنی از میدان شهرداری به طرف میدان گلزار شهدا  بصورت عزاداری حرکت و تجمعی را در گلزار شهدا تشکیل دهند.

Vater Markhghf Vater Markgfhfg

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.