اصفهان شرق

دوربین مداربسته به کمک طرح کنترل نظارتی جاده های شهر زیار آمد

کدخبر: 70389
۱۳۹۴/۰۵/۱۴ در ساعت ۱۴:۱۳

شهردار زیار در گفتگو با خبرنگار اصفهان شرق از بخش مرکزی با اشاره به نصب دوربین های کنترل ترافیکی در مکان های عمومی شهر گفت: از عمده‌ترین مزایای این دوربین‌ها، کاهش تهدیدات احتمالی، تقویت خدمات ‌رسانی، تعقیب و گریز نامحسوس مجرمین، ضبط و ذخیره‌سازی و قایع شهر است.

مهندس داودی هدف از نصب دوربین های مدار بسته در این شهر را کنترل ترافیک و جلوگیری از بروز حوادث رانندگی، ثبت تخلفات رانندگان و همچنین برخورد با رانندگان خاطی و متخلف در خیابان ها ونقاط پرتردد شهرزیارعنوان کرد.

وی گفت: اگر بتوانیم فرهنگ راهنمایی و رانندگی را در کشور ارتقا بخشیم جامعه از امنیت روانی و صرفه جویی در وقت وبهداشت روانی برخوردار خواهد شد.
شهردار زیار اشاره کرد: اصلاح در رفتار ترافیکی می تواند در کاهش تصادفات نقش مهمی را ایفا نماید و از آسیب های اجتماعی و فشار هزینه های مادی پس از تصادفات جلو گیری کند.

شهردار زیار در ادامه افزود: شهری توسعه یافته است که بتواند در مدیریت همه گزینه‌ها همچون درآمدزایی، فرهنگی، مشارکت مردم، توجه به نیاز جامعه جهت ایجاد رفاه و آسایش را داشته باشد.

مهندس داودی با بیان اینکه مدیریت شهری نیازمند مشارکت همه مسئولان و مردم با شهرداری است، یاد آورشد: شهروندان می‌توانند با انتقادهای منصفانه خود در رفع مشکلات شهری یار و یاور شهرداری باشند.