سرویس: اجتماعی ۱۵:۴۲ - یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

امام جمعه ورزنه

با شهدا،انقلاب ما مستحکم تر شد

حجت الاسلام کریمی امام جمعه موقت شهرورزنه گفت: اقتصاد و معیشت مردم مهم است و مهم تراینکه فقردرجامعه افزایش نیابد.

به گزارش اصفهان شرق: حجت الاسلام کریمی امام جمعه موقت شهرورزنه درابتدا ی خطبه ها شهادت رییس مکتب تشیع امام جعفرصادق (ع)را تسلیت گفت .
درادامه به ۸ شهریورو شهادت دکتررجایی و دکترباهنراشاره و افزود: آنهایی که در آن زمان بمب گذاری کردند گمان داشتند که با این اقدامات به اهداف ضد اسلامی خود خواهند رسید ولی با شهادت مسئولان کشور نه تنها دشمنان به اهداف خود نرسیدند بلکه انقلاب ما مستحکم تر شد.
امام جمعه در ادامه با توجه به تحولات سوریه خاطر نشان کرد: مطمئناً جنگ سوریه با پیروزی اسلام و سوریه همراه است و اگر چیزی از سلام باقی مانده به خاطرسرافرازی ایران وبرافراشتن پرچم کشور است.
وی به دولت ها اشاره و درخطاب به دولت جدید بیان کرد: اقتصاد و معیشت مردم مهم است و مهم تراینکه فقردرجامعه افزایش نیابد.
امام جمعه گفت: مطمئن هستم که هر چه مردم ما از نظراقتصادی درتنگنا باشند ایمانشان قوی ترو پایبندی به نظامشان بیشتر خواهد شد.
وی تصریح کرد: مسئولان باید توجه داشته باشند که مردم فقراقتصادی را تحمل کرده اند و تلاش کنند تا این تنگناهای اقتصادی بیشترنشود.
حجت الاسلام کریمی درادامه با توجه به اقدام مثبت اداره ی آب وفاضلاب ورزنه گفت: ازمسئولان این اداره جهت رفع مشکل کم فشاری آب وبهبوددر آبرسانی به مردم شهرتشکرمیکنیم.
امام جمعه به حضوروزیر کشوردراصفهان اشاره و بیان کرد: به نقل ازحجت الاسلام صادق زاده امام جمعه ورزنه که در جلسه ای با حضوروزیرکشورودکتر کامران نماینده ی شهراصفهان درمجلس حضور داشتند، عموم صحبتها ازدفاع از مردم شرق اصفهان بود.
در پایان حجت الاسلام کریمی ابرازامیدواری کرد که دولت جدید توجه خاص به مسئله ی شرق اصفهان داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.