سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۰:۱۰ - یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴

الان چه می‌کنند؟

بچه‌داری «مسافری از هند»

شیلا خداداد خیلی خوش‌شانس بود که پیشنهاد بازی در نقش یک زن هندی را دریافت کرد. در سینما و تلویزیون ما که نقش‌های متنوع برای بازیگران زن نوشته نمی‌شود، او در قالب شخصیتی فرورفت که پیچیدگی‌های زیادی داشت. هم لهجه و گریمش با دیگر زنان فرق داشت و هم سبک زندگی‌اش. سریال «مسافری از هند» 13 سال پیش روانه آنتن شبکه سه شد. قاسم جعفری با ساخت مسافری از هند پس از «خط قرمز» نشان داد که رگ خواب مخاطب را می‌شناسد و می‌تواند با ساخت سریال‌های خانوادگی و پرسوز و گداز مردم را سرگرم کند.

به گزارش اصفهان شرق؛ رامین (سروش گودرزی) که برای ادامه تحصیل به هند رفته، با دختری به نام سیتا (شیلا خداداد) آشنا می‌شود و قصد دارد با او ازدواج کند.

سیتا پوشش متفاوتی نسبت به زنان ایرانی داشت و دو خال قرمز در وسط پیشانی و گوشه بینی‌اش دیده می‌شد؛ خالی که نشانه تعهدش به رامین بود. او فارسی را دست و پا شکسته حرف می‌زد و کلمات را جوری تلفظ می‌کرد که برای مردم جالب بود.

سیتا مظهر عشق و وفاداری بود و در مقابل، رامین نمی‌توانست محبت‌های این زن اجنبی را جبران کند. او در یکی از دیالوگ‌هایش به رامین گفت: «من بی‌خاطر تو از خانواده‌ام گذشتم، اما تو مرا پیش خانواده‌ات انکار می‌کنی.»

ماجرای آشنایی سیتا با دین اسلام، یکی از فصل‌های حسی و عاطفی این سریال بود. سیتا برای ازدواج با رامین باید دینش را تغییر می‌داد. او می‌خواست وارد امامزاده‌ای شود، ولی اجازه ورود به آنجا را نداشت. در همان امامزاد بود که دچار تحول روحی شد و دین اسلام را با جان و دل پذیرفت. زمانی که سیتا به هند بازگشت و قید ازدواج با رامین را زد، بسیاری از مخاطبان حسرت خوردند و به خاطر این‌که این دو دلداده به وصال هم نرسیدند، اشک ریختند.

شیلا خداداد که کشف مسعود کیمیایی در فیلم «اعتراض» بود، پس از سریال مسافری از هند در چند فیلم و سریال دیگر هم بازی کرد، اما نتوانست موفقیت این سریال را تکرار کند.

او چند سال بعد با دکتر فرزین سرکارات ازدواج کرد و پس از این پیوند مقدس تصمیم گرفت از بازیگری فاصله بگیرد.

فرزین سرکارات پزشکی بود که بینی خداداد را جراحی کرد و همین اتفاق منجر به آشنایی و ازدواج این دو نفر شد. او این روزهایش را با بچه‌داری می‌گذراند و تربیت پسر خردسالش (سامیار) برایش بیش از هر چیزی اهمیت دارد.

منبع:جام جم

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.