سرویس: اجتماعی ۱۶:۵۶ - یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲

در اولين مجمع عمومي منطقه جرقويه عليا مطرح شد

تشکیل اتاق فکر در اداره آموزش و پرورش منطقه

اولین مجمع عمومی و کارگاه های تخصصی گروه های آموزشی منطقه جرقویه علیا در سالن اجتماعات دبیرستان شهید مطهری ودبستان فاطمیه با شرکت دبیران مقاطع مختلف تحصیلی منطقه برگزار شد.

Vater Markhjghiuy

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا:
این مجمع در روز یکشنبه راس ساعت ۱۱ صبح در دبیرستان شهید مطهری و دبستان فاطمیه تشکیل شد .

در این جلسه مدیریت آموزش و پرورش جرقویه علیا ضمن تقدیر و تشکر از حضور با شکوه معلمان منطقه در این جلسه، سخنان کوتاهی در مورد آموزش ارائه کرد.

عباس نوریان گفت: اراده خود اشخاص باعث پیشرفت و ترقی می شود و باید این عقیده را در دانش آموزان تقویت کنیم و اعتماد به نفس آنها را بالا ببریم.

وی اظهار امید واری کرد که  معلمان با همکاری گروه های آموزشی  بتوانند برنامه های آموزشی  و پرورشی مناسب همراه با راهکار ارئه دهند تا سطح آموزش را در سطح منطقه بالاتر ببریم.

Vater Markhjghiuity

نوریان از تشکیل اتاق فکر در اداره جرقویه خبر داد و گفت تمام دبیران می توانند در این مرکز عضو شوند تا بتوانیم از نظرات ،پیشنهادات و انتقادات شما استفاده کنیم و تا حد امکان ضعف ها را با همیاری شما از بین ببریم .

وی در مورد زنگ نماز نیز نکاتی را متذکر شد. نماز جزء عقاید ماست و باید هرچه با شکوهتر برگزار شود و به معلمان توصیه کرد تا حد امکان وقت کلاس را طوری تنظیم کنند که در وقت زنگ نماز دانش آموزان بتوانند در انجام این فریضه واجب شرکت کنند.

Vater Markhjghioiuo
در ادامه مسئول هماهنگ کننده گروه های درسی نیز مطالبی در مورد هدف گروه های درسی ایراد کرد .

در پایان گروه های تخصصی تفکیک شده و دبیران به مشکلات آموزشی و راه حلهای آن پرداختند .

Vater Markhjghkhjkh

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.