سرویس: دسته‌بندی نشده ۰۹:۳۲ - یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲

مستند جذاب بحران در سوریه، در دانشگاه‌های اصفهان پخش می‌شود

اسلام زاده پیش از این مستندهایی از همین دست در کشورهای پاکستان، لیبی، افغانستان و… ساخته که با استقبال منتقدان و بینندگان آن روبه رو شده است.

securedownload

 محسن اسلام‌زاده، مستندساز بحران از اکران مستند «پیمان‌های پنهان» خبر داد ودر گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز گفت: این مستند که در شهرهای «حمص» و «لاذقیه» کشور سوریه ضبط و فیلمبرداری شده قرار است که روز دوشنبه ۱۱ آذر در دانشگاه غیرانتفاعی راغب و  روز سه شنبه ۱۲ آذر ماه در دانشگاه اصفهان به نمایش گذاشته شود.

 

اسلام‌زاده در ادامه افزود: این مستند سیاسی در اسفند سال پیش با همراهی “سید محسن اصغرزاده موسوی” تصویربرداری شده است اما اصغرزاده اکنون در سوریه مشغول تهیه برنامه دیگری است.

 

وی با بیان این‌که «پیمان‌های پنهان» درباره نیروهای مردمی است که به دفاع از کشور خود می‌پردازند یادآور شد: مستند درباره انگیزه مردم برای پیوستن به مقاومت در مقابله با گروه‌های تروریستی است که تحت عنوان«قوات وطنی» در سوریه معروف هستند.

securedownload

مستندساز «پیمان‌های پنهان» خاطرنشان کرد: در این مستند داستان زندگی چند نفر از این افراد بازگو شده، ‌ضمن این‌که دوربین ما در یکی از عملیات‌های موفق شهر حمص هم حضور دارد و نقش مردم را در این واقعه تاریخی به تصویر می کشد.

 

محسن اسلام زاده ادامه داد: به صراحت باید گفت مردمی شدن مقاومت در سوریه عاملی بود که باعث شد نظام این کشور با وجود هجمه همه جانبه تروریستها و حامیان غربی و عربی ‌شان سقوط نکند. مردم که دیدند کشورشان درحال تخریب است و تروریست‌ها به هیچ کس رحم نمی‌کنند خودشان وارد میدان شدند و به دفاع از وطن و مقاومت پرداختند.

 

وی افزود: مدت زمان پخش «پیمان‌های پنهان» ۳۰ دقیقه است که در آن تلاش کرده‌ایم به صورت جذاب و ماندگار صحنه‌های مقاومت مردمی  را به تصویر بکشیم.

 

گفتنی است؛ مراسم اکران مستند« پیمان‌های پنهان» با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و معاونت فرهنگی دو دانشگاه ذکر شده برگزار می‌شود وعلاقه‌مندان می‌توانند بعد از دیدن فیلم از محسن اسلام‌زاده،‌ کارگردان این مستند، که به کارگردان بحران معرف است سوالات خود را بپرسند؛‌ لازم به ذکر است؛

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.