سرویس: دسته‌بندی نشده ۱۲:۲۰ - شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۲

مخفیانه اصلاح‌طلبان برای ۱۶ آذر/ با سخنرانی‌انصاری در ۱۶ آذر، ما کاسب نیستیم

در جلسه های روزهای اخیر اصلاح‌طلبان مطرح شده است: حضور با انگیزه دانشجوهای اصولگرا و حزب اللهی برای برگزار کردن مراسم ۱۶ آذر که نماد آمریکا ستیزی است، بسیار بیشتر از نیروهای سکولار و تجدید نظر طلب است. در این جلسات همچنین مطرح شد اگر سخنران جلسه ۱۶ آذر مجید انصاری باشد ما چیزی کاسب نخواهیم بود.

به گزارش اصفهان شرق، به نقل از مشرق، در جلسات روزهای اخیر اصلاح طلبان، مهمترین محورهای مورد بحث عبارت بوده اند از:

۱- توافقنامه ژنو؛ که درباره آن گفته شده با حمایتی که رهبری از تیم مذاکره کننده کرد، امتیاز آن به جیب نظام رفت.
۲- گزارش ۱۰۰ روزه؛ که برخی حاضران در جلسه معتقد بودند چرا باید از مجریانی استفاده شود که در دولت گذشته  مسوولیت دولتی داشتند و در خصوصی ترین جلسات با دولتی های سابق شرکت می کردند و حالا در مواجهه با رئیس جمهور جدید حرف از خستگی و افسرده بودن مردم می زنند.

۳- مراسم ۱۶ آذر؛ بر اساس گزارش های ارائه شده در این جلسات، گفته شد که حضور با انگیزه دانشجوهای اصولگرا و حزب اللهی برای برگزار کردن مراسم ۱۶ آذر که نماد آمریکا ستیزی است، بسیار بیشتر از نیروهای سکولار و تجدید نظر طلب است. در این جلسات همچنین مطرح شد اگر سخنران جلسه ۱۶ آذر مجید انصاری باشد ما چیزی کاسب نخواهیم بود.

۴- راهپیمایی ۱۳ آبان؛ در جلسات هفته های اخیر اصلاح طلبان بحث های مفصلی درباره علت و میزان حضور بی سابقه مردم در این روز مطرح شد. اما نکته کلیدی جلسات این بود که افراد حاضر در جلسات با بی سابقه خواندن میزان حضور مردم و پرشور بودن شعارها، تعداد حاضران در راهپیمایی ۱۳ آبان را از ۵۰ هزار تا ۷۰ هزار نفر در تهران تخمین زدند و این در حالی است که جمعیت سال های گذشته را حدود ۵ هزار نفر قلمداد کردند.

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.