سرویس: تولیدی » خبر پوششی ۱۲:۰۰ - پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

در جلسه گرامی داشت ایام الله بن رود مطرح شد:

سوم خرداد یادآور حماسه عظیم برای نسل های آینده/ میزبانی شرق اصفهان از رالی ۱۱۰ جانباز اصفهانی

بخشدار بن رود گفت: باید از فرصت این ایام در جهت تبیین اندیشه های عالی امام راحل و اهداف انقلاب بهره گیریم.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از ورزنه: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر جلسه ای با حضور مسئولین شهر ورزنه در سالن اجتماعات شهرداری شهر ورزنه برگزار گردید.
بخشدار بن رود بر لزوم بزرگداشت و یادآوری سوم خرداد و این حماسه عظیم برای نسلهای آینده تاکید و گفت: باید از فرصت این ایام در جهت تبیین اندیشه های عالی امام راحل و اهداف انقلاب بهره گیریم.
حجت الاسلام کریمی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورزنه نیز بر ضرورت اجرای برنامه های سالروز آزاد سازی خرمشهر اشاره و بزرگداشت این حماسه ها را واجب و ضروری دانست.
مسئول حوزه بسیج برادران درخصوص برنامه های تدوین شده جهت گرامیداشت این روز عزیز و لزوم همکاری همه دستگاههای اجرایی در این زمینه مواردی بیان و اذعان کرد: یادواره روستاهای قورتان و فارفان همزمان با دوم شعبان برگزار می شود و به مدت یک هفته نمایشگاه ادوات نظامی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
همچنین برنامه ریزی جهت حضور سردار سلیمانی فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) در مراسم اختتامیه نمایشگاه و شرکت بسیجیان در استقبال رالی جانبازان از دیگر مراسم این ایام عنوان شد.
IMG_5571_001
گفتنی است در ستاد بزرگداشت مراسم ارتحال امام و قیام ۱۵ خرداد در خصوص دستور کار و لزوم هماهنگی هر چه باشکوه تر برگزار کردن این مراسم سخنانی بیان شد.
گفتنی است طی این ستاد مقرر شد که مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) همزمان بامراسم گرامیداشت تعدای از شهدای شهر در روز پنج شنبه مورخ ۱۴/۳/۹۴ رأس ساعت ۱۵ در محل گلستان شهداء شهر ورزنه برگزار شود.
همچنین برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام(ره) درمساجد روستاهای بخش در روز پنج شنبه مورخ ۱۴/۳/۹۴ برگزار می شود تا بیانگر میثاق جاودان با امام راحل باشد.
لازم به ذکر است مقدمات اعزام زائرین توسط ۵ دستگاه اتوبوس به مرقد مطهر حضرت امام (ره) توسط حوزه مقاومت بسیج برادران وخواهران انجام میگیرد.
در قسمتی دیگر از جلسه با حضور مسئولان شهر ورزنه هاشمی ریاست بنیادشهید در خصوص چگونگی و نحوه اجرای رالی جانبازان و مسیر حرکت شرکت کنندگان از گلستان شهدای اصفهان و عبور از شهرهای اژیه، ورزنه وکوهپایه مطالبی بیان و خواستار همکاری همه دستگاه های اجرایی جهت برگزاری مراسم استقبال از این عزیزان شد.
گفتنی است مراسم استقبال از شرکت کنندگان رالی جانبازان رأس ساعت مقرر در محل ورودی شهر ورزنه در تاریخ ۳/۳/۹۴ به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار می شود.

یک نظر در مورد “سوم خرداد یادآور حماسه عظیم برای نسل های آینده/ میزبانی شرق اصفهان از رالی ۱۱۰ جانباز اصفهانی”

  1. H گفت:

    از شهر هرند نیز عبور میکنند لطفا درج کنید

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.