سرویس: تولیدی » خبر پوششی ۱۳:۰۸ - پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۳

معاونت امنیتی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان:

پیام شهدا به ملت ایران، اطاعت از رهبری و اسلام خواهی بود

معاونت امنیتی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: وصیت نامه شهدا چراغ راهی در کلاس درس ایثار و گذشت است.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از ورزنه، سرهنگ جان نثاری در بزرگداشت شهدای شهر ورزنه در اسفند ماه سال 93، اظهار کرد: حضور در مراسم یادبود شهدا رزقی است که خداوند نصیب همه ما کرده است و وظیفه همه است تا در کلاس درس شهدا با الگو قرار دادن این افراد پیام آنها را به درستی اجرا کنیم.

معاونت امنیتی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با تاکید بر خواندن وصیت نامه شهدا توسط همه افراد، افزود: شهدا وصیتنامه های خود را با جانشان نوشته اند و حرف آخرشان را به ملت زده اند و در این زمینه همه باید به نکات مطرح شده در این مطالب دقت لازم را به خرج دهند.

وی با ذکر نکات مهم وصیت نامه شهدا افزود: شهدا بر اسلام خواهی و دین خواهی و تاکید بر کلمه اسلام پافشاری کرده اند و زمانی که دیدند اسلام در خطر است با الگو برداری از قیام امام حسین(ع) به میدان نبرد رفتند و همچنین اطاعت از رهبری و حفظ  مملکت از دیگر نکات مورد بررسی در وصیت نامه شهدا است که باید مورد توجه قرار دهیم.

جان نثاری خاطر نشان کرد: شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند و بر این اساس همه ما باید ادامه دهنده راه این عزیزان در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم.

معاونت امنیتی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان حب اسلام و اسلام خواهی را در ذات مردم شهر ورزنه عنوان و تاکید کرد: تشییع شهدای شهر ورزنه در طول یک هفته نشان از تبلور حب اسلام در بین افراد است و کلمه اسلام خواهی واژه ای است که مردم با حضور خود در میدان های دفاع مقدس تحقق بخشیدند.

وی با اشاره به اینکه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران صاحبان اصلی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، گفت: شهدای ما با بصیرت و آگاهی راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز نیز خانواده های آن بزرگ مردان همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می کنند.

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.