سرویس: دسته‌بندی نشده ۰۹:۰۱ - شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۳

خداحافظی محمدی بخشدار بخش مرکزی اصفهان انجام شد

طی احکامی از سوی استاندار اصفهان معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و بخشدار مرکزی شهرستان اصفهان منصوب و معرفی شدند.

 

به پیشنهاد فرماندار اصفهان طی احکام جداگانه ای از سوی آقای دکترزرگرپور استاندار محترم استان آقایان صفرعلی رعایایی و علیرضا حسینی بعنوان معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و بخشدار مرکزی شهرستان اصفهان منصوب و معرفی شدند.

یاحی معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان در آیین تکریم و معارفه با تأکید بر خدمت بی منت برای مردم گفت: هر آمدنی را رفتنی است و مسئولین بایستی با عملکرد مطلوب خود و تلاش در جهت جلب رضایت مردم با خیالی اسوده و اطمینان خاطر مسئولیت و سنگر خدمت را به دیگری واگذار نمایند.

در ادامه فضل اله کفیل فرماندار اصفهان با اشاره به جایگاه حساس معاونت برنامه ریزی و اداری مالی و همچنین بخشداری مرکزی افزود: برنامه ریزی مدون و نظارت براجراء و هزینه اعتبارات تملک دارائی شهرستان،و موضوع اشتغال و همچنین امور آب کشاورزان از مهمترین اولویتهای وظایف این حوزه می باشد که بایستی با هماهنگی دستگاه های مربوطه بهترین بهره وری از امکانات و ظرفیتهای موجود برای خدمت به مردم بدست آید.

ایشان به بیان حساسیت و حجم گسترده امور مربوط به بخش مرکزی شهرستان اصفهان  با دارا بودن سه شهر و ۸۰ روستا بعنوان بزرگترین بخش استان، اظهار داشت: به دلیل موزائیک بودن این بخش با کلانشهر اصفهان با چالشها و فرصتهای زیادی مواجه است که می طلبد بخشدار ضمن استفاده مطلوب از ظرفیتها و امکانات موجود با ایجاد هماهنگی مضاعف بین شوراها ، دهیاران و دستگاه های اجرایی از فرصتها به خوبی استفاده و همچنین با تدبیر و برنامه ریزی کارشناسی نسبت به رفع مشکلات اقدام  نماید.

در پایان از زحمات آقایان عباسعلی جعفری و فرهاد محمدی بعنوان معاون پیشین برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و بخشدار پیشین مرکزی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

قابل ذکر است در این جلسه آقای محمد ساعدفر نیز بعنوان رئیس اداره برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری منصوب و معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.