اصفهان شرق

‌بودجه ‌۹۴ شهرداری اصفهان براساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تنظیم شد

کدخبر: 54358
۱۳۹۳/۱۱/۲۹ در ساعت ۱۶:۴۸

به گزارش اصفهان شرق؛ رضا امینی ظهر امروز در جلسه علنی فوق‌العاده شورای شهر اصفهان که به منظور بررسی نهایی لایحه بودجه سال 94 شهرداری اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: از تیرماه امسال، بررسی نیازهای بودجه سال 94 در کمیسیون‌های تخصصی شورا آغاز و در آبان 93 نظرات در این باره ارائه ‌و به شهرداری ابلاغ شد؛ در 27 دی ماه نیز لایحه شهرداری در صحن علنی قرائت شد.

وی با بیان اینکه از 29 دی ماه کار کمیسیون تلفیق و کمیسیون‌های تخصصی به صورت مجزا شروع شد، تصریح کرد: در 5 دی ماه رسیدگی به پروژه‌های بیش از یک میلیارد تومان صورت گرفت و از روز یکشنبه 12 بهمن نیز رسیدگی به بودجه مناطق در دستور کار قرار گرفت و پس از بررسی‌های مختلف بودجه‌های جاری و عمرانی مناطق و شهرداری مرکزی لایحه به تصویب کمیسیون تلفیق رسید.

رئیس شورای ‌شهر اصفهان بیان کرد: 900 نفر ساعت در شورای شهر برای رسیدگی به امر بودجه همت گذاشتند و تغییرات نقد و غیرنقد در بخش عمرانی در بودجه سال 94 معادل 3.4 درصد از کل ردیف‌های اعتباری و در بخش جاری نیز 68 میلیارد نقدی و 43 میلیارد و 70 میلیون تومان غیرنقدی تغییرات ایجاد شده که در صحن علنی به رأی گذاشته می‌شود.

وی گفت: سیاست‌های ‌اقتصاد مقاومتی و پرهیز از اسراف از اهداف و برنامه‌های شورای ‌شهر اصفهان در بررسی لایحه بودجه شهرداری است و شورا با عنایت به این راهبردها و توجه ویژه به بیت‌المال، بودجه شهرداری را به تصویب رسانده است.

به گزارش اصفهان شرق، ظهر امروز در جلسه علنی فوق العاده امروز شورای اسلامی شهر اصفهان کلیات و جزئیات بودجه 94 شهرداری اصفهان به مبلغ 2600 میلیارد تومان که 1650 میلیارد تومان از آن به صورت نقدی و 950 میلیارد تومان آن به صورت غیر نقدی پیش‌بینی شده به تصویب رسید.

انتهای پیام

منبع:تسنیم