سرویس: اجتماعی ۱۱:۰۰ - سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳

رئیس‌کل دادگستری اصفهان:

برخورد قاطع با زمین‌خواری در دستور کار دادگستری اصفهان قرار دارد

رئیس‌کل دادگستری اصفهان گفت: در کنار رسیدن به کوتاه کردن زمان رسیدن به عدالت، برخورد قاطع با پرونده‌های جنایی و مواد مخدر و بحث زمین‌خواری را با جدیت دنبال می‌کنیم.

به گزارش اصفهان شرق؛ احمد خسروی‌وفا در مراسم افتتاح ساختمان جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان اظهار داشت: تلاش همه همکاران در دادگستری و سازمان های وابسته به دستگاه قضا و سازمان قضایی نیروهای مسلح این است که تا جایی که امکان دارد زمان رسیدن به عدالت را کوتاه کنیم و این کار محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه در سازمان قضایی چیزی به عنوان اطاله دادرسی وجود ندارد، خاطر‌نشان کرد: امروز دادگستری استان اصفهان با کسر ۶۲ هزار پرونده از پرونده‌های سال های گذشته، خدمتی ماندگار به مردم اصفهان کرده است.

رئیس‌کل دادگستری اصفهان تصریح کرد: از زمان دوره ریاست آیت‌الله آملی لاریجانی که بحث بهره‌وری در سازمان شکل گرفت، دادگستری اصفهان در تمامی مدت‌ها به جز یک ماه، رتبه نخست کشوری را در بهره‌وری کسب کرده است.

وی تصریح کرد: در کنار رسیدن به کوتاه کردن زمان رسیدن به عدالت، برخورد قاطع با پرونده‌های جنایی و مواد مخدر و بحث زمین‌خواری را با جدیت دنبال می‌کنیم.

انتهای پیام

منبع:تسنیم

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.