سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۰۹:۰۰ - چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳

مدیر‌کل راه و شهرسازی اصفهان:

بیش از ۱۲ هزار واحد مسکن مهر ‌در اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر‌کل راه و شهرسازی اصفهان گفت: ‌۷۸ پروژه اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان با اعتبار یک هزار و ۸۸۸ میلیارد ریال و نیز بیش از ۱۲ هزار واحد مسکن مهر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش اصفهان شرق؛ محمود محمودزاده با گرامی‌داشت دهه مبارک فجر با اعلام این خبر اظهار داشت: در دهه فجر امسال و هم‌زمان با سفر با برکت هیئت محترم دولت به اصفهان تعداد 78 پروژه عمرانی، راه‌سازی، راهداری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های این اداره کل افزود: بیش از 120 کیلومتر راه احداثی که مهم‌ترین آن‌ها شامل احداث پروژه‌های بزرگراهی10 کیلومتر نائین- انارک، 10 کیلومتر نیک‌آباد- حسن‌آباد، 11 کیلومتر قلعه‌شور- رحیم‌آباد، 8 کیلومتر موته- گلپایگان، 5 کیلومتر کاشان- مشهد اردهال و340 کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت که آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان کرد: این اداره احداث 10 دستگاه پل، تقاطع غیرهمسطح و پل عابر پیاده و تکمیل و ساماندهی 9 دستگاه پل را به مردم شهیدپرور استان تقدیم می‌کند.

وی با اشاره به فعالیت‌های حوزه راهداری این اداره‌کل در رفع نقاط پرحادثه تصریح کرد: عملیات ارتقای سطح ایمنی تردد در راه‌های استان اصفهان به صورت خط‌کشی، نصب علائم و تجهیزات ایمنی، آرام‌سازی و آشکارسازی انجام شده است.

محمودزاده گفت: بیمارستان 96 تخت‌خوابی کلیشاد و مرکز درمانی قهدریجان نیز افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه 12 هزار و ۱۲ واحد مسکن مهر نیز آماده افتتاح و بهره‌برداری است، خاطرنشان کرد: از این تعداد 4 هزار و 625 واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر، 2 هزار و 800 واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر و 2 هزار و 649 واحد در شهرهای جدید و هزار و 938 واحد در بافت فرسوده تحویل متقاضیان می‌شود.

انتهای پیام

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.