سرویس: اجتماعی ۰۹:۰۰ - چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳

مدیر‌کل راه و شهرسازی اصفهان:

بیش از ۱۲ هزار واحد مسکن مهر ‌در اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر‌کل راه و شهرسازی اصفهان گفت: ‌۷۸ پروژه اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان با اعتبار یک هزار و ۸۸۸ میلیارد ریال و نیز بیش از ۱۲ هزار واحد مسکن مهر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش اصفهان شرق؛ محمود محمودزاده با گرامی‌داشت دهه مبارک فجر با اعلام این خبر اظهار داشت: در دهه فجر امسال و هم‌زمان با سفر با برکت هیئت محترم دولت به اصفهان تعداد ۷۸ پروژه عمرانی، راه‌سازی، راهداری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های این اداره کل افزود: بیش از ۱۲۰ کیلومتر راه احداثی که مهم‌ترین آن‌ها شامل احداث پروژه‌های بزرگراهی۱۰ کیلومتر نائین- انارک، ۱۰ کیلومتر نیک‌آباد- حسن‌آباد، ۱۱ کیلومتر قلعه‌شور- رحیم‌آباد، ۸ کیلومتر موته- گلپایگان، ۵ کیلومتر کاشان- مشهد اردهال و۳۴۰ کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت که آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان کرد: این اداره احداث ۱۰ دستگاه پل، تقاطع غیرهمسطح و پل عابر پیاده و تکمیل و ساماندهی ۹ دستگاه پل را به مردم شهیدپرور استان تقدیم می‌کند.

وی با اشاره به فعالیت‌های حوزه راهداری این اداره‌کل در رفع نقاط پرحادثه تصریح کرد: عملیات ارتقای سطح ایمنی تردد در راه‌های استان اصفهان به صورت خط‌کشی، نصب علائم و تجهیزات ایمنی، آرام‌سازی و آشکارسازی انجام شده است.

محمودزاده گفت: بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی کلیشاد و مرکز درمانی قهدریجان نیز افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه ۱۲ هزار و ۱۲ واحد مسکن مهر نیز آماده افتتاح و بهره‌برداری است، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۴ هزار و ۶۲۵ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر، ۲ هزار و ۸۰۰ واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و ۲ هزار و ۶۴۹ واحد در شهرهای جدید و هزار و ۹۳۸ واحد در بافت فرسوده تحویل متقاضیان می‌شود.

انتهای پیام

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.