سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۳:۰۰ - پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳

مراسم سالگرد تأسیس موسسه علی‌ابن ابیطالب(ع) اصفهان برگزار می‌شود

سومین سالگرد تاسیس موسسه فرهنگ قرآن و ورزش علی‌ابن ابیطالب(ع) همزمان با خجسته میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) روز جمعه برگزار می‌شود.

به گزارش اصفهان شرق؛ در این مراسم از مرتضی اشتری مداح و ذاکر اهل بیت(ع) و پدر سردار اشتری، جانشین فرمانده ناجا با حضور رئیس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای، مسئولان کشوری، استانی و جامعه ورزشی تجلیل و قدردانی می‌شود.

موسسه فرهنگ قرآن و ورزش علی‌ابن ابیطالب(ع) سال 90 توسط شهردار و پهلوان باشی کشور افتتاح شد و تاکنون اقدامات موثری در راستای ترویج ورزش همگانی و قهرمانی کرده که ورزشکاران صاحب نامی در رشته های ورزشی متفاوت در رده‌های قهرمانی به جامعه ورزشی تحویل داده است.

این مجموعه در راستای فرهنگ ناب جوانمردی و پهلوانی کتاب آوای پهلوانی را به چاپ رسانده و در امور اجتماعی نیز از سال گذشته تاکنون 3 جوان محکوم به اعدام را با کمک خیران با پیگیری های مدیریت موسسه از مرگ حتمی نجات داده است.

مراسم سومین سالگرد تاسیس موسسه فرهنگ قرآن و ورزش علی بن ابیطالب جمعه 19دی ماه ساعت 9:30 صبح در سالن همایش این موسسه با حضور مسئولان و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

 منبع:تسنیم
دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.