سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۵:۰۰ - چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳

مدیرکل امور بانوان استانداری اصفهان:

اتاق فکر مبارزه با اعتیاد در استانداری اصفهان تشکیل شد

مدیرکل دفتر خانواده و امور بانوان استانداری اصفهان گفت: تشکیل اتاق فکر مبارزه با اعتیاد در استانداری اصفهان از برنامه‌های مبارزه با مواد مخدر در استان بوده اما مبارزه باید اجتماع محور باشد و همه در این زمینه تلاش کنند.

به گزارش اصفهان شرق؛ سهیلا اثنی عشران در کارگاه آموزشی مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی در سالن شریعتی زواره با بیان اینکه شکل‌گیری شخصیت انسان‌ها بر اساس عوامل محیطی بوده، اظهار داشت: خانواده، دوستان، مدرسه، آب و هوا و حتی رسانه های جمعی در شکل گیری شخصیت افراد موثر هستند.

وی با اشاره به کاهش سن اعتیاد و افزایش تنوع آسیب‌های اجتماعی در مدارس تصریح کرد: در شرایط کنونی آسیب‌های نوپدیدی در مدارس مشاهده می‌شود و مطالبات دانش‌آموزان متفاوت شده است.

مدیرکل دفتر خانواده و امور بانوان استانداری اصفهان خواستار فراهم کردن زمینه آموزش خانواده‌ها در استان شد و افزود: تمام آسیب‌های اجتماعی به هم مرتبط هستند و در حال حاضر بیشتر سیاست‌های کلان جهانی در بحث پیش‌گیری برنامه‌ریزی می‌شود و پیش‌گیری باید در بدنه اجتماع وارد شده و اجتماع محور باشد.

وی به تدوین و تشکیل اتاق فکر در زمینه اعتیاد در استانداری اصفهان اشاره کرد و گفت: برقراری ارتباط تنگاتنگ با فرزندان توسط والدین و ایجاد ارتباطی صمیمی با حفظ مرزها در روحیه فرزندان بسیار تاثیرگذار است.

انتهای پیام

منبع:تسنیم

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.