سرویس: اخبار شهرستان » جرقویه علیا ۱۵:۵۶ - سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳

به مناسبت هفته وحدت انجام شد:

اقامه نماز وحدت با حضور مردم ولایت مدار حسن آباد

همزمان با فرارسیدن هفته وحدت، نماز وحدت با حضور دانش آموزان مقاطع تحصیلی شهر، مسئولین و مردم شهر حسن آباد در مسجد امام خمینی(ره) با شکوه فراوان به امامت نماینده سازمان تبلیغات اسلامی شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا: بمناسبت هفته وحدت نماز وحدت امروز ظهر در مسجد امام خمینی(ره) به امامت حجت الاسلام شیخ علی منصوری اقامه شد.

 

شیخ علی منصوری در این آیین مذهبی اظهار داشت: وحدت اسلامی بدین معناست که مذاهب اسلامی در عین وجود اختلافات عقیدتی و مباحثه ای علمی با وحدت و همدلی در کنار هم زندگی برادرانه و مسالمت آمیز داشته باشند و همیشه در مقابل جبهه ی ضد اسلام متحد شوند.

وی با اشاره به اینکه وحدت بحثی کلیدی در جامعه عنوان می شود، خاطرنشان کرد: در آیات قرآن به وحدت سفارش شده است و آرامش، امنیت، آسایش در گرو وحدت در جامعه است و نبود وحدت بین امت اسلامی می تواند باعث سوء استفاده دشمن شود.

منصوری هراس دشمن را از وحدت مردم دانست و افزود: دشمن از اختلاف در  جامعه خوشحال شده و سود می برد و یکی از نماد های وحدت برپایی نماز جماعت می باشد که در هر زمان باعث وحدت و انسجام بیشتر در بین مسلمانان می شود.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.