سرویس: دین و اندیشه » حدیث روز ۱۰:۳۴ - دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بن رود:

9 دی اثبات حمایت مردم از ولایت فقیه بود

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بن رود گفت: ملت هميشه در صحنه ايران اسلامی، حماسه ای ديگر آفريد و دشمنان خدا و دينش را مأيوس و نااميد ساخت.

حجت الاسلام کریمی به مناسبت 9 دی در گفتگو با حسنعلی قطبی خبرنگار اصفهان شرق در ورزنه، حماسه 9دی را به عنوان روز تجدید میثاق امت و ولایت یاد نمود و افزود: امروز برای ما تکلیف است با الهام از ایثارگری های شهدا و امام شهدا، پیروان راستین مکتب امام حسین(ع) و مقام عظمای ولایت باشیم.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بن رود افزود: روز نهم دی ماه در تاريخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصيرت» تبديل به يوم الله و ماندگار گرديد. در اين روز ماندگار و تاريخی ملت هميشه در صحنه ايران اسلامی، حماسه ای ديگر آفريد و دشمنان خدا و دينش را مأيوس و نااميد ساخت و قلب امام زمان(عج) و نائب بر حقش حضرت آيت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.
وی با بیان این مطلب که پشتیبان ولایت فقیه باشیم، خاطرنشان کرد:روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ايران نشان دادند که اين جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا به مملکت تان آسيب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پايبند هستند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.