سرویس: غیر تولیدی » نقلی 14:11 - جمعه 05 دی 1393

شفای این دختر در حرم امام حسین(ع)+تصاویر

یک دختر شیعه که به دلیل بیماری فلج اطفال سال‎ها امکان حرکت را از دست داده بود، پس از حضور در حرم حضرت امام حسین(ع) شفا گرفت.

به گزارش اصفهان شرق به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، «سمیره ولی محمد» دختر معلول پاکستانی از اهالی شهر خیرپور در استان سند پاکستان که در ایام اربعین حسینی به حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) مشرف شده بود پس از حضور در حرم مطهر شفا گرفت.

این دختر شیعه که به دلیل بیماری فلج اطفال سال‎ها امکان حرکت را از دست داده بود، پس از حضور در حرم حضرت امام حسین(ع) شفا گرفته و با قدم‎های خود به سمت ضریح مطرح حضرت حرکت کرد.

وی به محض حضور در حرم مطهر حضرت امام حسین(ع)، به ناگاه از روی صندلی چرخدار خود برخاسته و به سمت ضریح سیدالشهداء حرکت کرد.

«شیخ حمزه فتلاوی» یکی از مسئولان بخش راهنمایی شرعی آستان مقدس حرم امام حسین(ع) اعلام کرد: در ساعت ده صبح روز گذشته، پس از شنیدن فریادهایی در حرم حسینی، مردم دختربچه‎ فلجی را مشاهده کردند که به برکت امام حسین(ع) خداوند بر او منت گذاره و شفا یافته بود، به نحوی که این دختر با قدم‎های خودش به سمت پنجره‎های حرم امام حسین(ع) به حرکت در آمد.

آنچنان که والدین این کودک اظهار کردند، ایمان آن‌ها به خدا و اعتقادشان به مقام سیدالشهداء(ع) موجب شده بود که از پاکستان برای طلب شفای دختر فلج خود به زیارت عتبات عالیات مشرف شوند.

این در حالی است که تلاش‎های این خانواده برای درمان دختر معلولشان در بیمارستان‎های مختلف پاکستان در طول مدت سال‎های گذشته نیز به نتیجه‎ای نرسیده بوده است. بر این اساس در سال جاری برای طلب شفای سمیره به زیارت حرم امیرالمومنین(ع) و زیارت کربلا مشرف شده‎اند.

پدر و مادر سیمره در توضیح نحوه شفا یافتن این دختر فلج اعلام کرده‎اند: پس از زیارت حرم امیرالمومنین(ع)، امروز برای طلب شفای او ابتدا به زیارت حرم ابالفضل العباس(ع) رفتیم و از آنجا به سمت حرم حضرت سیدالشهداء(ع) به حرکت افتادیم، هنگامی که دخترم گنبد شریف حرم حسینی را دید به گریه افتاد و به امام حسین(ع) گفت که به سویت آمدم یا آقای من، به سویت آمدم‌ ای سید جوانان بهشت و همینطور سخن می‌گفت تا اینکه داخل حرم حسینی شدیم، که ناگهان دختر فلج ما از روی ویلچر برخاست و شروع به حرکت به سمت ضریح سید الشهداء(ع) کرد.

a359560f2dbc690cb35c200b99c481f3 be585820316fe2b63cfa801fc398e2e7 5cb9d4b0118f25c3960936f01f771375

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.