سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۳:۰۰ - یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳

طی هشت ماه آینده صورت می‌گیرد

راه‌اندازی فاز نخست موزه دفاع مقدس در اصفهان

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: طی هفت یا هشت ماه آینده فاز نخست و دوم موزه دفاع مقدس در این شهر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش اصفهان شرق؛ رضا امینی در جلسه اعضای شورای اسلامی شهر با حضور جعفر عسگری رئیس شورای هماهنگی استان اصفهان اظهار کرد: برداشتی که مردم و مسئولان از شورای شهر اصفهان دارند، این بوده که بودجه‌ای که از مردم در شهر دریافت می‌شود، در حوزه شهری هزینه شود.

وی اضافه کرد: البته شهرداری و شورا در موارد خاص می‌توانند از هزینه‌هایی که از مردم دریافت می‌شوند، بودجه‌هایی را اختصاص بدهند، مانند هشت سال پیش که از بودجه‌های شهر برای نظافت کربلا استفاده شد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به ضرورت حمایت از مناطق محروم تصریح کرد: رسیدگی به مناطق محروم و ایجاد تسهیلات و امکانات لازم یکی از مهم‌ترین رویکرد‌های شورای اسلامی شهر است.

وی با تاکید بر اینکه حمایت از مردم محروم از مهم‌ترین اولویت‌های شورای اسلامی شهر اصفهان است، ادامه داد: رویکرد شورا و شهرداری این است که در راستای ایجاد شادی و نشاط در جامعه به سوی مناطق محروم برویم.

امینی با اشاره به راه‌اندازی موزه دفاع مقدس در اصفهان تاکید کرد: طی هفت یا هشت ماه آینده فاز نخست و دوم موزه دفاع مقدس در شهر اصفهان راه‌اندازی می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: راه‌اندازی موزه دفاع مقدس در اصفهان طی 10 سال گذشته توسط شورای اسلامی شهر مورد تصویب قرار گرفته است.

انتهای پیام

منبع:فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.