سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۷:۰۰ - شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳

دیدگاه آیت الله مکارم شیرازی درباره زیرمیزی پزشکان

آیت‏‌‏الله مکارم شیرازی با اشاره به اینکه یکی از عیوب جامعه پزشکی زیرمیزی بود و تخلف برخی، احترام کل جامعه پزشکی را خدشه دار کرده بود، گفت: تحریم‌های فراوانی از سوی کشورهای غربی علیه ایران اعمال ‏شد ولی ایران توانست پیشرفت خوبی کند.

به گزارش اصفهان شرق؛ آیت‏‌‏الله مکارم شیرازی در جمع وزیر و ‏مدیران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: یکی از عیوب جامعه پزشکی زیرمیزی بود و تخلف برخی، احترام کل جامعه پزشکی را خدشه دار کرده بود و  با توجه به محترم بودن شغل ‏پزشکی  این امر زشت سزاوار آنها نبود.

این مرجع عالیقدر با اشاره به اقدامات خوب دولت در حوزه ‏بهداشت و درمان اظهار کرد:‏ دستاوردهای اجرای تحول سلامت ملموس است و موجب رضایتمندی مردم شده است.

به گزارش وزارت بهداشت، آیت‏‌‏الله مکارم شیرازی افزود: بیمه سلامت که بسیاری را در مسائل درمانی آسوده خاطر کرده یکی  دیگر از اقدامات ‏خوب محسوب می‌شود.‏

این مرجع عالیقدر با اشاره به دستاوردها و اقدامات انجام شده در راستای برنامه تحول سلامت در کشور تصریح کرد: باید با مدیریت این طرح، اعتماد شکل گرفته مردم به دولت را حفظ نموده و با توجه به اعتبارات موجود برنامه ریزی کنیم تا استمرار و پایداری طرح تضمین شود.

آیت‏‌‏الله مکارم شیرازی با بیان اینکه تحریم‌های فراوانی از سوی کشورهای غربی علیه ایران اعمال ‏شده است، گفت: با این حال پزشکی ایران توانسته است پیشرفت خوبی داشته و در بسیاری ‏از تجهیزات به خودکفایی برسد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.