سرویس: اجتماعی ۱۵:۵۶ - یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲

همايش هيات مذهبي بخش بن رود ورزنه برگزار شد

مسئول سازمان تبليغات اسلامي شهر ورزنه گفت: در ایام محرم همه باید شور و شعور مردم را به اهل بیت تقویت کنند.

DSC03332

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق: به مناسبت در پیش بودن ایام محرم همايش مسئولين هيات مذهبي باحضور مسئولین بخش، روحانیون، ذاکرین و بيش از 200نفر از اقشار در سالن اجتماعات اداره آموزش وپرورش برگزار گرديد.

دراين همايش حجت السلام هاشمي مسئول سازمان تبليغات اسلامي شهر ورزنه پيرامون آسيبهاي عزاداري مطالبي بيان نمود.

وي در ادامه گفت: دشمنان اسلام در طول تاريخ تلاشهاي زيادي كردند كه عزاداري ها كم رنگ شود و استقبال مردم از مجالس معصومين كم شود ولي پيامبر اكرم(ص) فرمودند، شهادت امام حسين(ع) حرارتي را در دل و جان مردم ايجاد مي كند كه هيچگاه اين حرارت به سردي نمي گرايد.

درادامه حجت السلام كريمي مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي بخش بن رود افزود: می بایست در ايام محرم و در سخنراني ها مسئله ولايت، امر به معرف ونهي از منكر و جايگاه آن در جامعه به درستي تبيين گردد.

DSC03235

همچنين صادقي بخشدار بن رود اعلام داشت: عشق و ارادت خالصانه به اباعبدالله الحسین(ع) سند افتخار مردم این سرزمین است و درخصوص رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی هیات مذهبی  تاكيد فراواني نمود.

DSC03335

در پايان حجت السلام هاشمي  متذكر شد روحانيون وذاكران اهل البيت در ايام محرم تلاش كنند شور وشعور مخاطبان نسبت به ائمه تقويت شود.

IMG_2653 IMG_2643

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “همايش هيات مذهبي بخش بن رود ورزنه برگزار شد”

  1. ورزنه ای گفت:

    سلام
    خطاب من به خبرنگار اصفهان شرق در ورزنه هستش.
    دوست من بنده کلیه مطالب ارسالی شما رو ملاحظه کرده ام.همه مطالب خلاصه شده در چند شخصیت«امام جمعه،بخشدار،شهردار،شورا،روسای ادارات»ولاغیر
    که بسیاری از این خبرها هیچ ارزش خبری هم ندارد.بهتره به موزات ارسال خبر بعضی خبرها رو هم تحلیل کنید تا یه چیزی دست گیر خواننده خبر بیاد. البته توی تحلیلهاتون تفکرات حزبی وجناحی اصفهان شرق راهم لحاظ کنید تا مطلبتون امکان انتشار پیدا کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.