سرویس: اجتماعی ۱۵:۵۶ - یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲

همایش هیات مذهبی بخش بن رود ورزنه برگزار شد

مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهر ورزنه گفت: در ایام محرم همه باید شور و شعور مردم را به اهل بیت تقویت کنند.

DSC03332

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق: به مناسبت در پیش بودن ایام محرم همایش مسئولین هیات مذهبی باحضور مسئولین بخش، روحانیون، ذاکرین و بیش از ۲۰۰نفر از اقشار در سالن اجتماعات اداره آموزش وپرورش برگزار گردید.

دراین همایش حجت السلام هاشمی مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهر ورزنه پیرامون آسیبهای عزاداری مطالبی بیان نمود.

وی در ادامه گفت: دشمنان اسلام در طول تاریخ تلاشهای زیادی کردند که عزاداری ها کم رنگ شود و استقبال مردم از مجالس معصومین کم شود ولی پیامبر اکرم(ص) فرمودند، شهادت امام حسین(ع) حرارتی را در دل و جان مردم ایجاد می کند که هیچگاه این حرارت به سردی نمی گراید.

درادامه حجت السلام کریمی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش بن رود افزود: می بایست در ایام محرم و در سخنرانی ها مسئله ولایت، امر به معرف ونهی از منکر و جایگاه آن در جامعه به درستی تبیین گردد.

DSC03235

همچنین صادقی بخشدار بن رود اعلام داشت: عشق و ارادت خالصانه به اباعبدالله الحسین(ع) سند افتخار مردم این سرزمین است و درخصوص رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی هیات مذهبی  تاکید فراوانی نمود.

DSC03335

در پایان حجت السلام هاشمی  متذکر شد روحانیون وذاکران اهل البیت در ایام محرم تلاش کنند شور وشعور مخاطبان نسبت به ائمه تقویت شود.

IMG_2653 IMG_2643

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “همایش هیات مذهبی بخش بن رود ورزنه برگزار شد”

  1. ورزنه ای گفت:

    سلام
    خطاب من به خبرنگار اصفهان شرق در ورزنه هستش.
    دوست من بنده کلیه مطالب ارسالی شما رو ملاحظه کرده ام.همه مطالب خلاصه شده در چند شخصیت«امام جمعه،بخشدار،شهردار،شورا،روسای ادارات»ولاغیر
    که بسیاری از این خبرها هیچ ارزش خبری هم ندارد.بهتره به موزات ارسال خبر بعضی خبرها رو هم تحلیل کنید تا یه چیزی دست گیر خواننده خبر بیاد. البته توی تحلیلهاتون تفکرات حزبی وجناحی اصفهان شرق راهم لحاظ کنید تا مطلبتون امکان انتشار پیدا کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.