سرویس: اجتماعی ۰۹:۲۷ - جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۲

فرمانده ناحیه شرق اصفهان:

دشمن از ایمان شما بسیجیان به لرزه می افتد

فرمانده ناحیه امام علی(ع) در صبحگاه مشترک نیروهای بسیجی گردان های بیت المقدس گفت: نیروهای نظامی ما در دنیا حرف اول را می زنند و این به علت ایمان و ارزشهایی است که به خاطر آن از جان خود گذشتند.

DSC03791
به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا: صبحگاه مشترک بسیجیان گردان های عاشورا بسیج ناحیه شرق اصفهان امروز صبح در کنار مزار مقدس شهدای شهر حسن آباد با حضور فرمانده ناحیه امام علی(ع) و اقشار شهر برگزار شد. در ابتدا سرهنگ براتی فرمانده ناحیه امام علی(ع) از نیروهای مستقر در میدان سان دید.

در ادامه فرمانده  در سخنان کوتاه به اهمیت ونقش بسیج اشاره کرد و گفت: امروز بسیجیان گردان بیت المقدس ناحیه امام علی(ع) در صبگاه منظم و منسجم در مزار شهدای شهرحسن آباد جرقویه علیا تجمع و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نمودند و ما در برابر این انسانهای از خود گذشته هیچ مطلبی برای گفتن نداریم چرا که اینها از بهترین های زندگی( جان و مال دنیا و….) گذشتند.

براتی در ادامه افزود: شما شهدا رفتید و مسئولیت پاسداری از انقلاب، ولایت و نظا م مقدس اسلام را به عهده ما گذاشتید.

فرمانده ناحیه امام علی(ع) بیان کرد: برگزاری این برنامه ها برای اعلام آمادگی برای اهداف گرانقدر اسلام می باشد. این آموزش هایی که درطی ۲۴ ساعت شما در آن شرکت کرده اید نسبت به آموزش سربازان کشورهای دنیا ۱ به ۱۰۰۰ است، پس باید از خود پرسید که چرا چهار بسیجی لبنانی در برابر ارتش مسلح اسرائیل ایستادگی می کنند یا نمونه ای دیگر جنگ ۳۳ روزه مردم فلسطین در برابر اسرائیل که چند بسیجی از شهرها و روستاهای کوچک در برابر ارتش تا به دندان مسلح پیروز می شوند.

سرهنگ براتی در ادامه گفت: آیا دشمنان از تعداد افراد یا آموزشهای ما می ترسند و چرا آمریکا گزینه جنگ را در مورد سوریه منتفی دانست؟ او از تعداد شما نمی هراسد بلکه از نیروی ایمان شما بسیجیان لرزه بر وجودش می افتد. پس ما باید نیروی ایمان خود را تقویت کنیم.

فرمانده در این زمینه به ایمان رئیسعلی اشاره و افزود: رئیسعلی در آن زمان که دلاورانه در برابر دشمن ایستاد می گفت: که اگر در سینه ای که به قنداقه اسلحه فشار می آورد ایمان نباشد، شکست در انتظار او خواهد بود.

سرهنگ براتی  تصریح کرد: نیروهای نظامی ما در دنیا حرف اول را می زنند و این به علت ایمان و ارزشهایی است که به خاطر آن از جان گذشتند.

وی در پایان در مورد ویژ گیهای بسیجیان از نظر رهبر معظم انقلاب گفت: یک بسیجی باید شجاع ، با صلابت، ایثار گر و ولایت محور باشد و رهبر انقلاب به شما بسیجیان اطمینان دارد.

وی در پایان گفت: این قبیل رزمایش ها باید بر اساس اصولی که رهبر معظم انقلاب از ما انتظار دارد برگزار شود و در راه تقویت آن بکوشیم و از دست اندر کاران برگزاری این همایش تقدیر و تشکر داریم.

DSC03801 DSC03793 DSC03792 DSC03791 DSC03802 DSC03805 DSC03809 DSC03812

یک نظر در مورد “دشمن از ایمان شما بسیجیان به لرزه می افتد”

  1. احمد گفت:

    عالیست

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.