سرویس: اجتماعی ۱۳:۱۳ - پنجشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۲

در منطقه جرقويه عليا برگزار شد

مسابقه‌ی دو ميدانی بمناسبت روز بسيج دانش آموزي در جرقويه عليا

بمناسبت روز بسيج دانش آموزي مسابقه ي دو ميداني با همكاري اداره آموزش و پرورش جرقويه عليا و بسيج دانش آموزی حوزه شهيد باهنر بين دانش آموزان بسيجي كليه مدارس منطقه جرقويه عليا برگزار شد.

DSC03737

مسئول بسيج دانش آموزي حوزه شهيد باهنر منطقه جرقويه عليا در گفتگو با خبرنگار اصفهان شرق گفت:
روز 8 آبان سالروز شهادت دانش آموز بسيجي محمدحسين فهميده است. روزي كه در تاريخ تحولات پس از‌ پيروزي انقلاب اسلامي به عنوان « روز بسيج دانش آموزي» به ثبت رسيده و ماندگار شده است.

این دانش آموز رزمنده بسیجی با ایمان و بینش عمیق واستوارخود در جنگ با دشمن، پیش قدم و با نیل به شهادت؛ درس شجاعت، فداکاری و مقاومت را به همه جوانان و نوجوانان آموخت. امام بزرگوارمان از این نوجوان 13 ساله به عنوان رهبر یاد فرموده و بدین گونه نام و یاد او منشاء حماسه های بزرگ شد. امروز شهید فهمیده به حق الگوی شایسته‌ای برای دانش آموزان بسیجی و جوانان و نوجوانان کشور می باشد.

DSC03741

روح الله صادقي افزود :
سازمان بسيج دانش آموزي  که با 31 رده ی استانی و 708 حوزه ی مقاومت در بیش از 54 هزار مدرسه راهنمایی، متوسطه و پیش دانشگاهی سراسر کشور گسترش یافته است و تاکنون جمعیتی بالغ بر چهار میلیون و سیصد هزار دانش آموز به آن پیوسته اند.

DSC03735

خلاصه اي از رويكرد ها، اهم برنامه ها و فعاليتهاي سازمان بسيج دانش آموزي که ایشان به آن‌ها اشاره كرد عبارت‌اند از:

1- حفظ و ترویج ارزشهای دفاع مقدس، روحیه ی ایثار و شهادت طلبی

2- ارتقای دانش و مهارتهای مدیریتی و سازمانی

3- حفظ و ترویج ارزشهای دفاع مقدس، روحیه ی ایثار و شهادت طلبی

4- آمادگی دفاعی و تقویت روحیه سلحشوری

5- نشر، تبلیغ و توسعه ی عرصه های اطلاع رسانی

6- غنی اوقات فراغت با توسعه ی عرصه های سازندگی

7- ورزش، تندرستی و آمادگی جسمانی سازی

DSC03747

صادقي در پايان گفت: به مناسبت روز بسيج دانش آموزي مسابقه ي دو ميداني با همكاري اداره آموزش و پرورش جرقويه عليا و بسيج دانش آموزي حوزه شهيد باهنر بين دانش آموزان بسيجي كليه مدارس منطقه جرقويه عليا برگزار شد که در اين مراسم مديران مدارس، معاونان اداره آموزش و پرورش جرقويه عليا، ريیس پاسگاه انتظامي حسن آباد حضور داشتند.

دراين دور از مسابقات شرکت‌کنندگان زیر موفق به کسب عنوان شدند:

در مقطع ابتدايي نفر اول: سيد حسين فاطمي از دبستان شهيد قيصري حسن‌آباد
نفر دوم: اژدر محمودي ازدبستان شهيد محمودي اسفنداران رامشه
نفر سوم: محمد صادقي  مهدي ازدبستان شهيد قيصري حسن آباد

در مقطع دبيرستان دوره اول: نفر اول: مهدي صادقي حسين از دبيرستان شهيد منصوري حسن‌آباد
نفر دوم: عباس سعادت خواه از دبيرستان شهيد حيدري رامشه

نفر سوم: رضا منصوري از دبيرستان شهيد سالي اسفنداران

در مقطع دبيرستان دوره دوم نفراول: محمد صادقي حسن از دبيرستان شهيد مطهري
نفر دوم: ابراهيم كرمي از دبيرستان شهيد مطهري
نفر سوم: عليرضا طالبي از دبيرستان شهيد حيدري

DSC03732 DSC03733 DSC03734 DSC03735 DSC03736 DSC03737 DSC03738 DSC03740 DSC03741 DSC03742 DSC03743 DSC03747 DSC03749 DSC03751

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.