سرویس: غیر تولیدی » نقلی 11:00 - دوشنبه 10 آذر 1393

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:

اصفهان؛ حائز رتبه نخست اجرای سوگواره “بصیرت عاشورایی” شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به اينكه سوگواره “بصيرت عاشورايي” در ايام ماه محرم و همزمان با سراسر كشور در امامزادگان و بقاع متبركه استان اجرا شد، گفت: اين استان به جهت برگزاري باشكوه برنامه ها و حضور حدأكثري مردم و به ويژه جوانان، حائز رتبه نخست برگزاري سوگواره “بصيرت عاشورايي” شد.

به گزارش اصفهان شرق؛ حجت الاسلام و المسلمين رضا صادقي ابراز داشت: در راستاي ارتقاي سطح فكري جامعه و تبديل امامزادگان و بقاع متبركه به قطب هاي فرهنگي، سازمان اوقاف و امور خيريه كشور و به تبع آن ادارات اوقاف و امور خيريه مستقر در استان ها، برنامه هاي مختلفي را برگزار مي كنند.
وي افزود: همزمان با سراسر كشور، سوگواره “بصيرت عاشورايي” در ايام ماه محرم در امامزادگان و بقاع متبركه استان اصفهان، اجرا شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در ايام ماه محرم، سوگواره “بصيرت عاشورايي” با اجراي طرح هايي همچون طرح “لبيك يا حسين (ع)” همزمان با ورود كاروان امام حسين (ع) به سرزمين كربلا در روز دوم محرم، طرح “رهروان زينبي (س)” همزمان با ورود كاروان اُسرا به سرزمين شام در دوازدهمين روز محرم، طرح “شيرخوارگان حسيني”، طرح “احلي من العسل” ويژه اجتماع دانش آموزان عزادار اصفهاني و طرح “منشور عزت” در اولين روز ماه صفر، برگزار شد.
صادقي بيان داشت: پس از بررسي هاي سازمان اوقاف و امور خيريه كشور، استان اصفهان به جهت برگزاري باشكوه برنامه ها و حضور حدأكثري مردم و به ويژه جوانان، حائز رتبه نخست برگزاري سوگواره “بصيرت عاشورايي” شد.

منبع:ایمنا

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.