سرویس: اجتماعی ۲۰:۰۱ - چهارشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۲

ستاد احياء امر به معروف و نهي ازمنكر در سالن بخشداري ورزنه

حرکت توریسم می بایست به سمت فرهنگ مردم ورزنه برود

امام جمعه شهر ورزنه گفت: هدف و برنامه ستاد احیاء امربه معروف ونهی از منکر ساماندهی در خصوص وضعیت توریست و حفظ هویت و اعتقادات مردم شهر و بخش می باشد.

IMG_2292
به گزارش اصفهان شرق: ستاد امربه معروف و نهی از منکر با حضور حجت السلام صادق زاده امام جمعه، جمعی از معتمدین شهر و حجت السلام باقری به عنوان میهمان این جلسه در سالن بخشداری بن رود برگزار شد.

سروان محسنی دبیر ستاد ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان جلسه گزارشی از روند کار در جلسات قبلی و وضعیت احکام اعضای  این ستاد ارئه داد. همچنین وی وضیتی در خصوص بررسی مشکلات تپه های ماسه ای و راهکارهای ارائه شده در جلسات قبلی را بیان کرد.

در ادامه سروان یوسفی جانشین کلانتری و حوزه انتظامی شهر در خصوص اقدامات اجرایی و نحوه برخورد و رسیدگی به وضعیت مسافرین وتوریست ها در محل تپه های شنی مشکلات این واحد درخصوص اقدامات اجرایی را بیان کرد وخواستار همکاری و مساعدت ویژه از امکانات قضایی و انتظامی را داشت.

شهردار شهر مهندس عطایی به بیان نظرات وپیشنهادات در خصوص وضعیت تپه های شنی وجذب توریست وحفظ هویت و اعتقادات مردم پرداخت.

عطایی در این جلسه بیان کرد: رسیدگی به وضعیت توریست و تپه های شنی باید دو طرفه باشد. به این صورت که ستاد و ارگان های مرتبط باید با یک برنامه ریزی مناسب وترویج فرهنگ وهویت مردم به مسافرین وتوریست یک ساماندهی در این کار به وجود آورند. در ادامه اشاره ای به وضعیت سایت توریستی در منطقه تپه های شنی ورزنه نمود وگفت:  نظر ما بر این باور است که  سایت و توریست باید با برنامه ریزی مناسب به طرف فرهنگ شهر ورزنه بروند.

IMG_2278

سپس حجت السلام صادق زاده امام جمعه ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه در خصوص گردشگری شهر ورزنه در تپه های شنی و غیره سخنانی را ایراد نمود.

وی گفت: گردشگری شهر ورزنه فرصت بسیار مناسبی برای شناساندن منطقه ورزنه به مردم کشور عزیزمان درایران می باشد و محل بسیار مناسبی برای اشتغال در جهت درآمد زایی شهرداری ورزنه می باشد.

امام جمعه فرمو: ستاد با بحث گردشگری هیچگونه مخالفتی نداشته ودرجاهایی که نیاز باشد ستاد همکاری خود را  اعلام آمادگی می نماید.

حجت الاسلام صادق زاده گفت: هدف و برنامه ستاد احیاء امربه معروف ونهی از منکر ساماندهی در خصوص وضعیت مسافرین و توریست وحفظ هویت و اعتقادات مردم شهر و بخش می باشد. توریست باید به طرف فرهنگ دست نخورده  وخوب مردم حرکت نمایند تا اینکه با بی توجهی مسئولین به طرف فرهنگهای متفاوت توریست حرکت نماید.

IMG_2318

درپایان جلسه مصوباتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.

۱- رسیدگی به وضعیت ورودی های تپه های شنی با هماهنگی شهرداری به عنوان متولی

۲-ایجاد ایستگاهای پلیس وبسیج درمحل سایت گردشگری و نیز منطقه توریستی تپه های شنی با هماهنگی نیروی انتظامی

۳-هماهنگی ارگانهای ذیربط در خصوص مجوزهای لازم برای پاره ای از گردشگران و نیز رسیدگی به مجوزهای صادره مانند (دانشجویان ،ستاره شناسان ومیراث فرهنگی وغیره)

۴-تهیه بروشورواطلاع رسانی در خصوص مسائل فرهنگی واعتقادی وتوریستی شهر به مسئولین آژا نسهای گردشگری

۵-ایجاد شرکت توسعه گردشگری درمنطقه با عضویت مردم بخش، شهروشهرداری وایجاد اشتغال

۶-هماهنگی با هوائی مسئول سایت گردشگری تپه های شنی درخصوص کنترل وضعیت سایت باهماهنگی دبیر ستاد

IMG_2339 IMG_2325 IMG_2318 IMG_2303 IMG_2297 IMG_2292 IMG_2291 IMG_2278

همچنین بخوانید:

2 نظر در مورد “حرکت توریسم می بایست به سمت فرهنگ مردم ورزنه برود”

 1. بادصبا گفت:

  مگه گردشگر بیکاره که خودش را با فرهنگ ما وفق باده

 2. ورزنه سیتی گفت:

  سلام
  میشه بنر مارو در وبتون قرار بدید
  href=””>

  ممنون.مدیریت ورزنه سیتی

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.