سرویس: اخبار شهرستان » اژیه ۰۰:۳۶ - شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳

دهیار شاهتور خبر داد:

بهسازی زهکش های روستای شاهتور انجام شد

با توجه به مشکل شدید آبگرفتگی معابر روستای امام زاده عبدالعزیز(شاهتور) دهیاری و شورای اسلامی این روستا بر آن شدند تا گامی بزرگ جهت حل این معضل بردارد.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از شاهتور: با توجه به مشکل شدید آبگرفتگی معابر روستای امامزاده عبدالعزیز (شاهتور) و اینکه مکانی جهت دفع آبهای سطحی حاصل از باران وجود نداشت دهیاری و شورای اسلامی این روستا بر آن شدند تا جهت حل این معضل قدم بردارد.
قدرتی دهیار روستا اظهار داشت: پس از کارشناسی های صورت گرفته دهیاری پیشنهاد اصلاح و بهسازی زهکش های قدیمی روستا را مطرح نمود ومورد تصویب اعضای شورا روستا قرار گرفت.
وی استقبال مردم از این اقدام را تحسین کرد و گفت: با توجه به اینکه این زهکشها در حال نابودی بود وبه زباله دان و منبع آلودگی تبدیل شده بود و دلیل مهم تر اینکه در نزدیکی ساختمان های مسکونی قرار داشت، مورد استقبال مردم روستا قرار گرفت.

2014-11-08-069_1
قدرتی خاطرنشان کرد: پس از کارشناسی و برنامه ریزیهای صورت گرفته در حدود چهار ماه فاز اول این پروژه که مربوط به زهکش شمال غرب روستا می باشد در 15 روز با موفقیت به پایان رسید و حدود مبلغ 10میلیون تومان هزینه در بر داشت.
وی با توجه به هدف بلند مدت این پروژه افزود: هدف اصلی در این اقدام هدایت شیب گذرهای فرعی واصلی روستا به سمت این زهکش ها بوده تا در بلند مدت مشکل آبگر فتگی معابر به صورت کلی و اصولی حل گردد.
لازم به ذکر است که اجرای فاز دوم این پروژه با هزینه پیش بینی شده بالغ بر 20میلیون تومان تا پایان این ماه آغاز خواهد گردید.

1 2 2014-11-08-064_1 DSCN0144 DSCN0141 2014-11-08-077_1 2014-11-08-074_1

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.