سرویس: اجتماعی ۱۳:۴۹ - دوشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۲

در قالب یک نمایشگاه در گالری آپادانا

کویر ورزنه سوژه عکاسان اصفهانی شد

گالری آپادانا تا ۸ آبان ماه میزبان آثار عکاسان اصفهانی است که در این میان کویر ورزنه در آثار عکاسان اصفهانی نمود یافته است.

25394_thum
به گزارش اصفهان شرق: عکاسان اصفهانی در سال‎های اخیر افتخار‌آفرینی بسیاری در نمایشگاه‎ها و جشنواره‎های خارجی با دست یافتن به رتبه های برتر کسب کردند . اصفهان نیز به همراه  طبیعت و ابنیه تاریخی آن سوژه بسیاری از عکس‎ها شده است.

نمایشگاهی از آثار عکس‎های منتخب اصفهان در در بزرگترین مسابقه جهانی عکاسی در گالری آپادانا اصفهان به نمایش گذاشته شده است.

ژیلا منانی به عنوان مدیر گالری آپادانا با اشاره به این نمایشگاه گفت: مسابقه جهانی عکاسی یک فستیوال بزرگ است که ایران در سه دوره گذشته آن شرکت کرده و در حال حاضر نیز آثاری از میان آثار شرکت داده شده در این مسابقه به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: عکس‎های نمایش داده شده در این نمایشگاه در ورزنه گرفته شده است و حدود ۷۰ عکاس در آن حضور داشته‎اند.

مدیر گالری آپادانا تصریح کرد: در این فستیوال عکاسان شرکت‌کننده به صورت گروهی در نقاط مختلف  به عکاسی می‎پردازند و عکس‎های خود را به این فستیوال ارسال می‎کنند.

وی با اشاره به اینکه موضوعات این نمایشگاه اجتماعی است، ادامه داد: اصفهان در این مسابقه دارای یک تیم بزرگ و قوی بود که با موضوعات اجتماعی وارد میدان شده بود.

منانی تاکید کرد: این نمایشگاه تا هشتم آبان ماه در گالری آپادانا برپا و مشتاق حضور علاقه‌مندان است.

یک نظر در مورد “کویر ورزنه سوژه عکاسان اصفهانی شد”

  1. aaa گفت:

    با سلام و خسته نباشید.
    لینک شما در پایگاه اطلاع رسانی ((شهر من، شهر ورزنه)) به آدرس shahrman.blogfa.com قرار گرفت.
    منتظر نظرات شما در این پایگاه هستیم.

پاسخ دهید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.