سرویس: اجتماعی ۰۱:۵۷ - دوشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۲

در دبيرستان شهيد مطهري برگزار شد

برگزاری اولین جلسه شورای مجتمع آموزشی امام علی (ع) شهر حسن آباد

شورای مجتمع آموزشی امام علی (ع) شهر حسن آباد با حضور روسای مدارس ، رییس انجمن اولیا و مربیان و نماینده معلمان در دبیرستان شهید مطهری حسن آباد جرقویه برگزار شد .

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا روز یکشنبه جلسه شورای مجتمع امام علی (ع) با حضور رواسای مدارس تحت پوشش ، ریئس انجمن اولیا و مربیان و نماینده معلمان در دبیرستان شهید مطهری حسن آباد برگزار شد .

در این جلسه ابتدا اصغر طیبی مدیریت مجتمع امام علی (ع) ضمن خوشامد گویی به حضار از روند کار مجتمع سخنان کوتاهی بیان کرد .

طیبی در مورد انتخاب رییس شورای مجتمع  و نماینده  انجمن اولیا و مربیان در امور مالی مجتمع  نیز مطالبی ایراد کرد.

در ادامه با رای اعضا سید حسین فاطمی بعنوان نماینده مدیران و ابراهیم صادقی بعنوان نماینده انجمن اولیا و مربیان انتخاب شدند .

در ادامه  سید حسین فاطمی مدیریت دبیرستان در سخنان کوتاهی به اهداف کلی در امر آموزش اشاره کرد و گفت ما باید به تفاوتهای فردی افراد توجه کنیم و دانش آموزان را طبق استعداد و علایق خود مشاوره و راهنمایی دهیم و رابطه خانواده با مدرسه باید پر رنگتر شود و برنامه ای تنظیم شود که به  خانواده دانش اموزان سر زده  و از روند کار دانش اموزان در منازل اطلاع پیدا کنیم همچنین در صورت وجود نقص یا کاستی در صورت امکان آن را بر طرف نماییم .

در ادامه  اعضای شورا در مورد آموزش و پرورش دانش آموزان بحث و تبادل نظر داشته و مقرر شد فرهنگ مطالعه را در  دانش آموزان تقویت کنیم و به امر آموزش توجه بیشتری شود و کارهای حاشیه ای را تا حد امکان حذف کنیم .
DSC03619 DSC03620 DSC03622 DSC03623 DSC03628
DSC03619

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.