سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۲:۰۰ - شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۳

سردار نقدي:

وصله‌ حوادث اخیر اصفهان به نیروهای ارزشی نمی‌چسبد / دشمن با تنش‌آفرینی قصد تکرار فتنه 88 را دارد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن می‌خواهد حوادث اخیر اصفهان را همانند آنچه که در سال 88 اتفاق افتاد به برخی از نیروهای ارزشی و مومن نسبت دهد و در این زمینه از طریق رسانه‌های خود سعی در تنش‌آفرینی و القای ناامنی در کشور دارد.

به گزارش اصفهان شرق؛ سردار محمدرضا نقدی در مراسم اختتامیه اجلاسیه ملی شهدا که در شهر نجف‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: در شرایط سخت امروز که با وجود تمامی فشارهای اقتصادی، سیاسی و امنیتی دشمن علیه ملت ایران، برخی زمزمه سازش و کنار آمدن با مستکبران را جهت کاستن از چنین حملات و توطئه‌هایی مطرح می‌کنند، باید برای پیدا کردن راه درست دست به دامان شهدا شویم.

وی افزود: امروز خون شهیدان ما فراتر از مرزهای جغرافیای ایران با سرعت زمینه‌ساز پیروزی ملت‌های مختلف شده و کشورهایی مانند عراق، افغانستان، لبنان و یمن بخشی از این صحنه‌های درخشان ظفر یافتن تفکر انقلاب اسلامی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: دشمن به دلیل شکست سنگینی که از تفکر انقلاب اسلامی خورده است در شرایط کنونی به جنگ و توطئه شدید فرهنگی و اعتقادی روی آورده و در این مسیر از رسانه‌های گروهی به صورت گسترده استفاده می‌کند.

وی در ادامه با اشاره به طرح موضوعاتی مانند قرار گرفتن کشور در شرایط شعب ابی‌طالب یا القای فضای ناامنی به دلیل چند مورد اسیدپاشی عوامل خودفروخته در سطح کشور، گفت: برخی مدعی‌اند برای کاهش فشار دشمن در عرصه‌های مختلف چاره‌ای جز تعامل با آنها و کوتاه آمدن در برابرشان نداریم، اما واقعیت این است که این ملت سخت‌تر از این شرایط را در طول سه دهه اخیر تحمل کرده و هیچگاه حاضر به تسلیم در برابر آنها نشده و در آینده نیز این امر اتفاق نخواهد افتاد.

نقدی همچنین با اشاره به حوادث اخیر در اصفهان بیان کرد:‌ حوادث امروز اصفهان مشابه آن چیزی است که در فتنه سال 88 اتفاق افتاد و در آن عوامل دشمن با انجام برخی اعمال، آنها را به نیروهای ارزشی و مومن نسبت داده و رسانه‌های آنان نیز با دامن زدن به آن سعی در تنش‌آفرینی و القای ناامنی در کشور داشته‌اند.

وی اضافه کرد:‌ دفع شیطنت‌های دشمن در عرصه‌های مختلف از جمله عواملی که سبب ایجاد تفرقه و دودستگی در جامعه می‌شود و دشمن در چنین مواقعی از آن سوء‌استفاده می‌کند، از ضروریات است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر نزدیک بودن پایان حیات رژیم صهیونیستی و به شماره افتادن آخرین نفس‌های صهیونیست‌ها در کنار دعا برای عملی شدن قول ایستادگی در مسیر آزادی قدس در برابر شهدا گفت: ‌آرزو می‌کنم، روزی برسد که اقامه نماز در قدس به امامت رهبر معظم انقلاب انجام شود.

وی در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به برگزاری این اجلاسیه در شهر نجف‌آباد، افزود: نجف‌آباد همواره در سال‌های انقلاب و دفاع مقدس الگوی دیگر نقاط کشور بوده و امید می‌رود در صحنه جدید جنگ فرهنگی نیز مردم این دیار باز هم خط‌شکن بوده و با برگزاری برنامه‌هایی مانند این اجلاسیه بتوانند گام‌های موثرتری در این مسیر بردارند.

وی همچنین به رشادت‌های شهید سردار حاج احمد کاظمی اشاره کرد و گفت: امثال شهید حاج احمد کاظمی با دست‌های خالی در برابر دشمنان ایستادگی کردند و همچنین شهدایی همچون شهید محمد منتظری‌ها بودند که در شرایط سخت دوران مبارزه با رژیم پهلوی قدرتمندانه تحمل کرده و توانستند امنیت را به این ملت تقدیم کنند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.