سرویس: اقتصادی ۱۹:۳۰ - چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳

چه خبر از مسکن مهر:

متقاضیان مسکن مهر بهارستان قسط بندی هزینه ها را خواستار شدند

شماری از متقاضیان مسکن مهر شهر بهارستان روز شنبه با مراجعه به اداره راه و شهرسازی استان اصفهان قسط بندی هزینه جدید اعلام شده برای تکمیل واحدهای مسکونی را خواستار شدند.

به گزارش اصفهان شرق: یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: شرکت عمران بهارستان خواهان دریافت ۲۰ میلیون تومان از متقاضیان برای تحویل مسکن است.

وی ادامه داد: متقاضیان مسکن مهر بهارستان به اصل پرداخت این مبلغ اعتراض چندانی ندارند اما خواستار قسط بندی آن هستند.

به گزارش ایرنا، پروژه مسکن مهر بهارستان از زمستان سال ۹۰ با ثبت نام از متقاضیان آغاز شد اما با گذشت سه سال هنوز سرنوشت آن مشخص نیست.

ساخت واحدهای مسکن مهر شهر بهارستان به عهده شرکت عمران بهارستان است و این شرکت کار ساخت واحدها را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد.

در این پروژه که در فاصله حدود ۱۵ کیلومتری جنوب شهر اصفهان در فاز چهارم شهر جدید بهارستان قرار دارد حدود شش هزار و ۵۰۰ متقاضی مسکن مهر ثبت نام کرده اند.

شرکت عمران بهارستان تاکنون بیش از ۱۹۰ میلیون ریال از متقاضیان مسکن مهر دریافت کرده اما هیچ خبر یا اطلاعیه ای در باره زمان اتمام ساخت و تحویل واحدها منتشر نکرده است.

2 نظر در مورد “متقاضیان مسکن مهر بهارستان قسط بندی هزینه ها را خواستار شدند”

  1. سید رسول گفت:

    تصویر طومار مردمی امضا شده در تجمع متقاضیان مسکن مهر شهر بهارستان
    http://www.681.ir/?p=4799

  2. نازنین گفت:

    اتفاقا ما شدیدا به این موضوع اعتراض داریم. ولی کسی یا جایی نیست که به این اعتراض توجه یا رسیدگی کند. ممنون از آقایی که لینک طومار معترضین رو گذاشتن. مسکن مهر بهارستان دیگر نباید مبلغی از ما بگیره. از همون ابتدای ثبت نام هم گفته بودند ۲۵ میلیون نقد و ۲۵ میلیون وام. در صورتی که الان دارند هزینه اضافی و زور می گیرند. ما که راضی نیستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.