سرویس: اخبار شهرستان » جرقویه علیا ۱۶:۵۴ - شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳

فرمانده کلانتری شهر حسن آباد:

بهترین سرمایه نیروی انتظامی اعتماد مردم است

فرمانده کلانتری شهر حسن آباد گفت: اگر فرهنگ مربوط در زمینه های عدم ارتکاب جرم به طور صحیح اجرا شود همه مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش خیرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا: از 14 مهر تا 20 مهرماه بنام هفته نیروی انتظامی نامیده شده تا بهانه ای جهت قدر دانی کردن نیروی انتظامی باشد.

ستوان دوم یوسفی با توجه به خدمات نیروی انتظامی در شهرها اظهار داشت: بهترین سرمایه که می توان به آن در بین نیروی های خدوم انتظامی اشاره داشت اعتماد مردم به این نیرو می باشد.

فرمانده کلانتری شهر حسن آباد نزاع و درگیری و همچنین مواد مخدر را عمده ترین جرایم منطقه نام برد و گفت: فرهنگ سازی و آگاه کردن مردم از اثرات سوء استفاده از این مواد می تواند در عدم گرایش جوانان به مواد مخدر رایج در جامعه موثر باشد و اگر فرهنگ مربوطه به طور صحیح اجرا شود همه مشکلات حل خواهد شد.
وی اقتدار، ایجاد آرامش و امنیت عمومی را از وظایف کادر انتظامی عنوان و تصریح کرد: از مردم فهیم و با فرهنگ شهر حسن آباد که همکاری لازم را در تمام زمینه ها با نیروهای کلانتری داشته اند تقدیر و تشکر می کنم و از مردم درخواست ارائه هر گونه انتقاد و پیشنهاد سازنده در حوزه کاری را دارم.

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.