سرویس: اجتماعی ۱۷:۰۶ - یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲

مادر شهیدان شاه‌آبادی:

اگر هاشمی پدر یک شهید بود، نمی‌گفت مرگ بر آمریکا را حذف کنیم

زهرا همایونی با بیان اینکه تا نفس داریم شعار مرگ بر آمریکا سر خواهیم داد، گفت: اگر آقای رفسنجانی یک شهید در دفاع مقدس می‌داد و آمریکایی‌ها قاتل فرزندش می‌شدند، نمی‌گفت مرگ بر آمریکا را حذف کنیم.

به گزارش اصفهان شرق، زهرا همایونی مادر شهیدان شاه آبادی در گفت‌‌وگو با فارس با بیان اینکه توهین نعیمه اشراقی به حضرت امام غیرقابل قبول است، گفت: اندیشه امام خمینی با توهین از بین رفتنی نیست چون خدای خمینی زنده است.

وی با بیان اینکه توهین به خانواده شهدا، توهین به ارزش های انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: هتاکان به امام و تحریف‌کنندگان بیانات آن حضرت بدانند که خانواده شهدا نه حرف امام خود را بد تحویل می‌گیرند و نه بد تحویل می‌دهند.

مادر شهیدان شاه‌آبادی(عکس ذیل متعلق به شهید شاه‌آبادی است) با بیان اینکه برخی می‌خواهند باورهای غلط خود را به نقل از حضرت امام به خورد مردم بدهند، افزود: برخی می‌خواهند با تبلیغات غلط و دروغین امام و خانواده شهدا را تخریب کنند و همانگونه می‌گفتند مگر علی نماز می‌خواند بگویند مگر امام موافق شعار مرگ بر آمریکا بود.

13920728000554_PhotoL

شهید شاه آبادی

مادر شهیدان شاه آبادی با بیان اینکه نوه امام بودن دلیلی صحت نقل قول از حضرت امام نمی‌شود، گفت: مگر حضرت نوح پیامبر خدا نبود؟ آیا فرزندنش در مسیر انبیایی الهی بود؟.

مادر شهیدان شاه آبادی با بیان اینکه موسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی نباید در مقابل تحریف بیانات امام سکوت کند، گفت: با کسانی که حرف امام را تحریف می‌کنند طوری باید برخورد شود که آنها ارشاد شوند.

وی با اشاره به نقل قول هاشمی از حضرت امام مبنی بر اینکه امام موافق حذف شعار مرگ بر آمریکا بود، گفت: آقای هاشمی اگر فقط پدر یک شهید بود، نمی‌گفت شعار مرگ بر آمریکا باید حذف شود. ما تا تنفس داریم مرگ بر آمریکا خواهیم گفت چون این شعار شهدا و امام شهدا بوده است.

مادر شهیدان همایونی با بیان اینکه آمریکایی‌ها را قاتل فررزندان خود می‌داند، افزود: آمریکایی خائن کل عالم است. خب برای هاشمی رفسنجانی چه فرق می‌کند که مرگ بر آمریکا بگوییم یا نه.

یک نظر در مورد “اگر هاشمی پدر یک شهید بود، نمی‌گفت مرگ بر آمریکا را حذف کنیم”

  1. ورزنه گفت:

    کافی است بروید زندگینامه آیت الله هاشمی رفسنجانی را مطالعه کنید. آن زمانی که وی در زندان طاغوت بود این تازه به دوران رسیده ها کجا بودند. مطمئن باشید روز به روز به محبوبیت هاشمی اضافه میشود

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.