سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۲۱:۰۰ - شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳

همگام با فستیوال فیلم کودک و نوجوان در اصفهان/ ۶

تجلیل از کودک نماینده غزه در جشنواره فیلم کودک/ با هنر هم می‌توان مقاومت کرد

در آئین افتتاح بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از یک کودک اهل غزه به عنوان نماینده کودکان فلسطین تجلیل شد.

به گزارش اصفهان شرق؛  محمد غرقی، نماینده کودکان غزه در حاشیه مراسم افتتاح جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان با اهدای تندیس پروانه زرین مورد تجلیل قرار گرفت.

وی در این مراسم گفت: من با یک نقاشی روی یک دیوار مشترک که میان فلسطین و صهیونیسم بوده، یک نقاشی کشیدم و دلیل آن نقاشی این بود که این دیوار یک دیوار نژاد پرستانه بوده و امیدوارم این دیوار در هیچ جای دنیا نباشد.

محمد غرقی با اشاره به سخن یاسر عرفات افزود: مقاومت  فقط با سلاح نیست بلکه با هنر هم می توان این مقاومت را منتقل کرد و برای رویارویی با رژیم صهیونیسم، باید با هم همکاری کرد.

وی بیان کرد: زمانی که تصمیم داشتم به ایران سفر کنم، بعضی‌ها به من اخطار دادند و من را از این سفر منع کردند ولی من سفر کردم و از کسانی که این جشنوراه را برای کودکان ترتیب داده اند، تشکر می‌کنم.

به گزارش اصفهان شرق ، مراسم افتتاحیه رسمی بیست هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان شامگاه جمعه در سالن اجتماعات کوثر اصفهان برگزار شد.

انتهای پیام

منبع:تسنیم

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.