سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۹:۰۰ - جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳

10 میلیون و 500 هزار تردد در سطح محورهای کشور ثبت شد

رئیس پلیس راهور گفت: طی 24 ساعت گذشته حدود 10 میلیون و 500 هزار تردد در سطح کشور ثبت شده که دوربین‌های مستقر در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی آمار تردد خودروها را ثبت و کنترل کردند.

به گزارش اصفهان شرق؛ اسکندر مومنی صبح امروز در حاشیه بازدید از پلیس راه محور هراز با اشاره به میزان بار ترافیکی در محورهای کشور بیان داشت: در حال حاضر بیشتر جاده‌های برون‌شهری کشور دارای حجم ترافیکی بالایی هستند.

وی افزود: به ویژه محورهای منتهی به شمال کشور نظیر جاده‌های خراسان رضوی و جاده‌های شمال غرب و جنوب همانند اصفهان و شیراز از بار ترافیکی بالایی برخوردارند.

مومنی در مورد تخلیه بار ترافیکی محورهای ارتباطی کشور که معمولا در این روزها شاهد تردد آخرین گروه مسافران نوروزی است، اذعان داشت: پیش‌بینی می‌کنیم حدود 50 تا 60 درصد ترافیک محورهای کشور طی روزهای آینده تخلیه شوند ولی پلیس تا روز پنجم مهر ماه آمادگی کامل در این زمینه دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در مورد میزان تردد خودروها در جاده‌های کشور گفت: طی 24 ساعت گذشته حدود 10 میلیون و 500 هزار تردد در سطح کشور ثبت شده که دوربین‌های مستقر در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی آمار تردد خودروها را ثبت و کنترل کردند.

منبع: فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.