سرویس: تولیدی » گفتگوی تلفنی ۱۱:۴۹ - چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳

مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی مفتاح خبر داد:

حرکت فعال مفتاح نیوز با دامنه ir

مدیر مسئول مفتاح نیوز از فعالیت مفتاح نیوز اولین پایگاه اطلاع رسانی با دامنه ir خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق حسین صادق زاده صاحب امتیاز و مدیر مسئول مفتاح نیوز در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه این پایگاه اولین پایگاه اطلاع رسانی کشوری با محوریت استان اصفهان است اظهار داشت: این پایگاه اطلاع رسانی در تاریخ 19 فروردین 1393 توسط هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت ارشاد که تنها مرجع صادر کننده مجوز سایت های خبری می باشد دارای مجوز است و زمینه ی فعالیت خود را در موضوعات سیاسی، اجتماعی و معلومات عمومی شروع کرد.

وی با توجه به فرامین مقام معظم رهبری مخابره اخبار خوب را مهم ترین ملاک در انعکاس اخبار دانست و گفت: رسانه ها می بایست بر مبنای اخبار مستند و مفید به خبر رسانی و پوشش اخبار جامعه در زمینه های مختلف قدم بردارند تا شاهد تحولی مثبت در رسانه و تاثیر آن در بطن جامعه باشیم.

مدیر مسئول مفتاح نیوز ادامه داد: با توجه به احساس نیاز استان پهناور اصفهان به داشتن پایگاه اطلاع رسانی مستقل و بدون وابستگی به نهادهای دولتی و مردمی بر این شدیم این نیاز را با راه اندازی این پایگاه به آدرس meftahnews.ir  جامعه عملی به این نیاز بپوشانیم.

صادق زاده در پایان از مردم شریف استان خواست تا به منظور ارتقاء شاخص های کمی و کیفی ما را در انعکاس اخبار ناب و مفید استان یاری کنند تا به نحو شایسته بتوان رسالت خود را برای مردم انجام دهیم.

همچنین بخوانید:

2 نظر در مورد “حرکت فعال مفتاح نیوز با دامنه ir”

  1. یکی گفت:

    باسلام.
    تبریک به مفتاح و استقلال خود را باتوجه به مجوز رسمی خود اعلام کرد.
    ولی عکس مدیر مسؤول را عوض کنید.

  2. مفتاح نیوز جگونه ثابت میکند که اولین پایگاه استان است.
    از لحاظ مجوز صحیح ، ولی سایتهای خبری دیگری هم هست که در کنار هم خانواده رسانه استان را تشکیل میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.