سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۷:۵۵ - جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳

اصفهان قهرمان مسابقات هنرهای فردی و تیمی زورخانه ای خردسالان کشور شد

تیم هنرهای فردی و تیمی زورخانه ای خردسالان استان اصفهان در رقابت های قهرمانی کشور در مجموع تیمی جایگاه اول را به خود اختصاص داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ مسابقات قهرمانی ورزش های زورخانه ای خردسالان کشور با شرکت بیش از یکصد ورزشکار استانهای مختلف دیروز و امروز(جمعه)در شهرستان مبارکه استان اصفهان برگزار شد.

خردسالان باستانی کار شرکت کننده در مسابقات در رشته های تیمی، میانداری، هنرهای فردی، چرخ تیز ، چرخ چمنی، کباده و مرشدی به مدت دو روز به رقابت پرداختند.

تیم ورزش های زورخانه ای استان اصفهان با 10 نفر در مسابقات شرکت و در بخش هنرهای فردی، رشته میانداری علی مردانی از این تیم مقام اول را کسب کرد و عرفان حسینی نسب از کرمان و عرشیا آقا حسینی از استان فارس مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

در رشته چرخ تیز، سید عبدالحسین حسینی نسب از کرمانشاه مقام اول و ابوالفضل موسی زاده از کرمان و محمد صادق هادی پور از اصفهان مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.

تیم استان اصفهان در بخش تیمی زورخانه ای به مقام اول دست یافت و کردستان و کرمان به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

باستانی کاران خردسال استان اصفهان با برتری بر رقبای خود در مجموع تیمی با مجموع 394 امتیاز مقام اول را کسب کردند و استانهای کردستان و کرمان نیز به ترتیب با 298 و 262 امتیاز مقام های دوم و سوم بدست آوردند.

تیم ورزش های زورخانه ای شهرداری زیباشهر به نمایندگی از استان اصفهان با 10 نفر در این مسابقات شرکت کرد.

شهرستان مبارکه با 143 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

منبع:ایرنا

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.