سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۶:۰۰ - سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳

ترافیک خیابان باب الرحمه به زودی کاهش می یابد

مدیر ترافیک شهری شهرداری اصفهان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ایستگاه مترو میدان امام حسین(ع) و ممنوعیت تردد خودروها در این محور اظهار داشت: با آگاهی و اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص اجرای این طرح و مسیر عبور تردد خودروها به زودی شاهد کاهش ترافیک در این محدوده خواهیم بود.

به گزارش اصفهان شرق؛ مسعود بنده خدا با بیان این مطلب گفت: با توجه به بسته شدن ضلع غربی میدان امام حسین(ع) حدفاصل خیابان های باب الرحمه و طالقانی به دلیل احداث ایستگاه مترو، ترافیک سنگینی در این محدوده ایجاد شده است.
وی افزود: از آنجایی این طرح به تازگی شروع شده و شهروندان با مسیر جدید آشنایی ندارند، ترافیک سنگینی در خیابان های باب الرحمه و طیب به وجود آمده است.
مدیر ترافیک شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: با آگاهی شهروندان از اجرای این طرح و مسیر عبور تردد خودروها به زودی شاهد کاهش ترافیک در این محدوده خواهیم بود.
بنده خدا به طرح ترافیکی زوج و فرد خودروها اشاره و خاطرنشان کرد: اجرای طرح زوج و فرد تردد خودروها در رینگ اول و بافت مرکزی شهر همچنان ادامه دارد.
وی از شهروندان خواست با توجه به افزايش حجم گردشگران در ماه پاياني تابستان و همچنين آغاز خريدهاي دانش آموزي از وسايل حمل و نقل عمومي استفاده نمايند تا از بروز ترافيك سنگين در محدوده مركزي شهر جلوگيري شود.

منبع:‌ایمنا

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.