سرویس: اجتماعی ۱۶:۵۰ - پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۲

جشن دانشجویان جدیدا لورود دانشگاه پیام نور جرقویه علیا

رییس دانشگاه پیام نور جرقویه علیا در مراسم جشن جدیدالورودان این دانشگاه گفت: آموزش بدون تربیت معنایی ندارد و این دو معقوله از هم جداشدنی نخواهد بود.

به گزارش صاحب نیوز:

به گزارش خبر نگار اصفهان شرق از جرقویه علیا :جشن دانشجویان جدیدالورود سال ۹۲ دانشگاه پیام نور جرقویه علیا درسالن اجتماعات دبیرستان شهید مطهری حسن آباد با حضور موحد نیا مسئول بودجه و برنامه ریزی دانشگاه پیام نوراستان، معاونان اداره اموزش و پرورش، بخشدار، فرماندهی پاسگاه انتظامی جرقویه، اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد و دانشجویان جدید الورود برگزار شد .
DSC03015
رییس دانشگاه پیام نور جرقویه علیا ضمن خیر مقدم به کلیه حضار درسخنان کوتاهی اظهارداشت:

دانشگاه نباید فقط محل آمو زش باشد بلکه آموزش همراه پرورش معنی اصلی خود را پیدا می کند و  بدون پرورش و تربیت معنایی ندارد و این دو مقوله از هم جدا شدنی نیست.

اصغرکامران به رعایت حجاب از منظر اسلام و روایت اشاره و در ادامه مطالبی در مورد تاریخچه دانشگاه پیام نورواحد جرقویه علیا بیان کرد.

کامران از ایجاد مرکز مشاوره ای  به صورت رایگان و کتاب فروشی برای تهیه کتب درسی  برای دانشجویان در دانشگاه پیام نور واحد جرقویه علیا  خبر داد .

در ادامه موحد نیا مسئول برنامه ریزی دانشگاه پیام نور استان گفت : شعار دانشگاه پیام نورآموزش همه جا، همه کس، می باشد و محدودیت شغل و سن ندارد.

DSC03028

وی به سطح آموزش دراین دانشگاه اشاره وافزود:  به علت بالا بودن سطح آموزش هر سال تعداد زیادی از دانشجویان پیام نور در سطح کارشناسی ارشد و دکترا پذیرفته می شوند.

وی گفت : مسئولین منطقه باید راه را برای ایجاد ساختمان جدید دانشگاه پیام نورهموار کنند  تا محیط بهتری برای تحصیل دانشجویان فراهم شود .

حیدری مسئول آموزش دانشگاه پیام نورواحد جرقویه علیا نیز درمورد آموزش و برنامه های این واحد دانشگاهی سخنانی ایراد کرد و از راه اندازی فایل آموزشی راهنمایی دانشجویان جدید الورود در سایت این واحد خبر داد و گفت: مسابقه ای طراحی شده که دانشجویان می توانند در این مسابقه رایانه ای شرکت کنند و به نفرات برتر جوایز ارزنده ای اهدا می شود .

DSC03011

پایان بخش این مراسم حجت الاسلام شیخ عباس صادقی در مورد جایگاه علم در مذاهب خصوصا اسلام اشاره و گفت: صدها آیه و روایات موجود حکایت ازاهمیت دادن دین مبین اسلام به علم آموزی و شغل دانشجویی می باشد.

DSC03046
لازم به ذکر است در این مراسم برنامه ی ویژه ی صندلی داغ توسط دانشجویان برگزار د و میهمانان آن حجت الاسلام شیخ عباس صادقی و استاد نوریان بودند.

DSC03012DSC03019DSC03026DSC03027DSC03041

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.