سرویس: غیر تولیدی » نقلی 19:50 - شنبه 08 شهریور 1393

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:

توسعه ورزش همگانی در اصفهان اولویت شورای شهر است

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان، توسعه ورزش همگانی در محدوده شهرداری‌های مناطق پانزده‌گانه کلان شهر اصفهان را در اولویت برنامه‌های این شورا بیان کرد.

به گزارش اصفهان شرق؛ احمد شریعتی در مراسم تجلیل از مسئولان شهرداری منطقه 5 برای توسعه ورزش همگانی در محدوده این منطقه و راه‌اندازی ایستگاه ورزش ویژه بانوان در بوستان ملت اظهار کرد: تلاش و اقدامات مسئولان شهرداری منطقه 5 در جهت توسعه ورزش همگانی و فراهم کردن امکانات فرهنگی، ورزشی در بین مناطق پانزده‌گانه اصفهان شاخص و قابل تقدیر است.

وی از توجه ویژه شورای اسلامی شهر اصفهان به ورزش همگانی در بودجه سال جاری شهرداری و اجرایی شدن کمیته شورا یاری‌ها در اواخر شهریورماه به صورت آزمایشی خبر داد و افزود: با تحقق این مهم از مشارکت مردم به عنوان کمک یار شورای اسلامی شهر در بخش‌های مختلف استفاده خواهد شد.

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان، لزوم تلاش مسئولان شهرداری برای توسعه و ترویج ورزش همگانی در جهت ارتقای سلامت روحی، روانی و جسمی شهروندان را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: در آینده از تمام فضاهای ورزشی مدارس در جهت توسعه ورزش همگانی و افزایش تحرک، پویایی، شادی و نشاط شهروندان اصفهان استفاده می‌شود.

وی پیشرفت و تعالی هر جامعه را در گرو تأمین سلامت روحی، روانی و جسمی مردم آن دانست و با اشاره بر شیوع بیماری‌های غیر واگیر از جمله بیماری‌های قلبی، عروقی، دیابت و فشارخون این بیماری‌ها را ناشی از بی تحرکی و کم تحرکی بیان کرد و گفت: شورای اسلامی شهر اصفهان از هیچ تلاشی در جهت توسعه ورزش‌های همگانی و افزایش مراکز و امکانات فرهنگی، ورزشی و تفریحی دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام

منبع:فارس

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.