سرویس: غیر تولیدی » نقلی 08:15 - سه شنبه 04 شهریور 1393

استکبار جهانی به دنبال اشاعه اسلام‌هراسی در جهان است

فرمانده قرارگاه عملیاتی سیدالشهدای استان اصفهان گفت:امروز استکبار جهانی اینگونه برای اشاعه اسلام هراسی در دنیا تلاش می‌کند و سعی دارد چهره مسلمانان را مخدوش کند.

به گزارش اصفهان شرق؛ سردار جواد استکی در یادواره شهدای نیروی انتظامی غرب استان که در امامزاده 17 تن گلپایگان برگزار شد، اظهار کرد: ملت ایران سختی‌های بسیاری را متحمل شدند تا انقلاب اسلامی پیروز شد اما به گفته امام راحل حفظ این انقلاب از پیروزی آن دشوارتر است و ملت باید در این راه بسیار هوشیار باشند.

وی افزود: امروز ما به درستی حرف امام راحل پی برده ایم و می بینیم که دشمنان اسلام تمام توان خود را به کار گرفته اند تا این انقلاب را به زانو درآورند و همه ما باید این شرایط را به درستی تحلیل کنیم تا تحت تاثیر القائات دشمن قرار نگیریم و بتوانیم در حفظ این نظام مقاوم و پایدار باشیم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی سیدالشهدای استان اصفهان گفت: امروز اگر ما تحلیل درستی از شرایط نداشته باشیم ممکن است دچار اشتباه شده و مانند کسانی که در ابتدای انقلاب در کنار امام بودند اما سال‌ها بعد از مسیر درست منحرف شدند، از این موج جدا شویم.

وی با اشاره به عوامل موثر در پایداری انقلاب بیان کرد: دین، مذهب، قرآن و احادیث نخستین عاملی بود که در حفظ انقلاب اسلامی ما موثر بود و مردم ما با پیروی و اطاعت از دستورات الهی و با برادری و وحدت در راه پیروزی انقلاب و حفظ آن ایستادگی کردند.

استکی تصریح کرد: در دوران انقلاب، جنگ تحمیلی و پس از آن هرجایی که ما به مشکلی برخوردیم با تمسک به قرآن راه حلی یافتیم، دل‌هایمان آرام گرفت و با امدادهای غیبی الهی بر مشکلات فائق شدیم و به اهدافمان رسیدیم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی سیدالشهدای استان اصفهان اظهار کرد: به همین دلیل است که امروز استکبار جهانی اینگونه برای اشاعه اسلام هراسی در دنیا تلاش می‌کند و سعی دارد چهره مسلمانان را مخدوش کند و داعشی‌ها، تکفیری‌ها و سلفی‌ها را به عنوان چهره ای از مسلمانان به مردم دنیا نشان دهد.

وی گفت: دومین عامل موثر در پیروزی و حفظ انقلاب، امت اسلامی ما هستند که همواره در طول تاریخ در مقابله با بحران ها کم نگذاشتند و در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌هایشان ایستادگی کردند و از جان مایه گذاشتند تا امروز به این مرتبه در دنیا رسیده اند.

استکی بیان کرد: تحریم‌هایی که می بینیم مختص امروز نیست ما از ابتدای انقلاب تاکنون همواره تحریم بوده ایم اما با تکیه بر دستورات اسلام و مانند مسلمانان صدر اسلام در برابر این سختی‌ها ایستادیم تا امروز که در بسیاری زمینه‌ها مانند نیروهای مسلح روی پای خود ایستاده ایم و در میان کشورهای دنیا و درصدر منطقه قرار گرفته ایم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی سیدالشهدای استان اصفهان تصریح کرد: دشمنان چشم دیدن پیشرفت‌های ما را ندارند و هر روز بهانه تراشی می‌کنند تا ما را از حرکت باز دارند و مطرح کردن مسائلی مانند انرژی هسته ای تنها بهانه است تا ما را در انحصار خود درآورند اما با وجود چنین ملتی هیچ گاه موفق نمی شوند.

وی خاطرنشان کرد: اما مهمترین رمز پایداری انقلاب ما، امامت و عترت رسول الله است به گونه ای که تمام ملت هایی که از عترت رسول جدا شدند مانند مصر و دیگر کشورهای اسلامی در حفظ انقلابشان ناکام ماندند و هرچه به دست آورده بودند مصادره شد و از بین رفت به جز ملت ما که با پیروی از ولایت فقیه در تمامی صحنه‌ها پیروز و سربلند بوده‌اند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی سیدالشهدای استان اصفهان گفت: در واقع تمام این پیروزی‌ها و سربلندی ملت ما مرهون خون پاک شهدا است چه آنهایی که در صحنه های مختلف انقلاب و جنگ به خون غلتیدند و چه شهدای نیروی انتظامی که در مقابله با اشرار و یوداگران مرگ به شهادت رسیدند تا امنیت و آرامش همچنان در خاک پاک این وطن باقی بماند و وظیفه همه ما است که راه این عزیزان را ادامه دهیم.

به گزارش تسنیم، یادواره 61 شهید نیروی انتظامی غرب استان امروز با حضور جانشین فرماندهی انتظامی استان، فرمانده نیروی انتظامی گلپایگان و خانواده‌های شهدای نیروی انتظامی غرب استان در حسینیه ناصر بن علی امامزاده هفده تن گلپایگان برگزار شد.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.