سرویس: اجتماعی ۱۹:۲۴ - یکشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۳

از تجلیل پزشکان شاغل در اداره کل بهزیستی استان اصفهان تجلیل شد

همزمان با زادروز بوعلی سینا و به مناسبت گرامیداشت مقام و منزلت پزشک با حضور مدیرکل ومدیر روابط عمومی طی مراسمی از پزشکان شاغل در اداره کل بهزیستی استان اصفهان تجلیل شد.

به گزارش اصفهان شرق به نقل از بهزیستی استان اصفهان: در این مراسم دکتر صادقی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان،اشاره ای به نقش خطیر پزشکان در ارائه خدمات بهداشتی درمانی، داشت، و با توجه به اهمیت و ضرورت شغل پزشکی در جوامع بشری از پزشکان خواست با ارتقاء سطح علمی خود و کسب تخصص پزشکی، در امر خدمت رسانی به جامعه کوشا و موثر باشند.

 
دکتر صادقی، خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان جامعه را، از ویژگی‌های کاری پزشکان شاغل در بهزیستی استان اصفهان برشمرد و از این رو حضور پزشکان در بهزیستی را مظهری از مظاهر عشق و محبت به خلق خدا دانست، که با هیچ ارزش مادی قابل قیاس نمی باشد. وی تغییر مفهوم سلامت و گستراندن آن به سلامت اجتماعی، را از شاخصه های کار پزشکان در بهزیستی بیان کرد و گفت کار پزشکان در بهزیستی دارای اجر و منزلت اخروی است زیرا که در راستای توسعه سلامت اجتماعی می باشد.

 
در ادامه دکتر صادقی با بیان اینکه وضعیت معیشتی و درآمدی پزشکان بهزیستی در قیاس با سایر پزشکان جامعه مناسب نمی باشد ابراز امیدواری نمود، با تدابیر مقتدرانه دولت تدبیر وامید، و با اجرای قانون خدمات مدیریت کشوری و در نظر گرفتن درجات علمی و تحصیلی، علاوه بر تمامی کارکنان سازمان بهزیستی، مشکلات پزشکان شاغل در بهزیستی که صرف‌نظر از وقت و زندگی، به بیماران خاص و اقشار آسیب پذیرجامعه خدمت می نمایند تغییر کند، تا از این طریق مسئله پزشک گریزی در سازمان بهزیستی مرتفع گردد.

 
در این جلسه پزشکان حاضر با بیان مسائل و مشکلات موجود در حیطه کاری ، خواسته هایی از جمله ،پیش‌بینی دوره‌های تخصصی بمنظور کسب مهارت بیشتر در راستای پیشرفت علمی و تخصصی،استفاده از خرد جمعی با برپایی اتاق فکر ، آسیب شناسی سازمانی با تجزیه و تحلیل مسائل و مشکلات موجود، استفاده از تسهیلات ویژه بمنظور هم اندیشی و استفاده از تجارب و تخصص پزشکان در پیشبرد اهداف سازمانی، و… را بیان نمودند.

 
در پایان دکتر صادقی ضمن تایید درخواست های پزشکان و قول مساعدت در اجرایی شدن در خواست های مطرح شده گفت: ارج نهادن به جایگاه و منزلت پزشکان و تمامی کارشناسان شاغل در بهزیستی که در یک راستا و با هدفی مشترک با تکیه بر علم و تخصص خود با تلاش صادقانه در راه خدمت به جامعه گام برمی دارند از اهم برنامه های مدیریتی وی می باشد. وی ابراز امیدواری نمود با همکاری و مشارکت علمی پزشکان و با انتقادات سازنده و ارائه راهکارهای مناسب توسط این عزیزان در داشتن سازمانی سالم و توزیع عادلانه منابع و امکانات سازمانی بخصوص عدالت آموزشی در بهزیستی بیش از پیش موفق باشیم.

 
گفتنی است در این مراسم با اهداء شاخه گل و لوح سپاس از پزشکان حاضر تجلیل شد.

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “از تجلیل پزشکان شاغل در اداره کل بهزیستی استان اصفهان تجلیل شد”

  1. مجید گفت:

    از تجلیل پزشکان شاغل در اداره کل بهزیستی استان اصفهان تجلیل شد
    این متن اشتباه است دوبار کلمه تجلیل نوشته شده !!

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.