سرویس: غیر تولیدی » دریافتی ۱۸:۲۳ - یکشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۳

بهره‌برداری از ۱۶۸ پروژه بهزیستی اصفهان

همزمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، ۱۶۸ پروژه توسط بهزیستی استان اصفهان با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش اصفهان شرق به نقل از بهزیستی استان: دکتر سعید صادقی مدیرکل بهزیستی استان اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت: این دو شهید دارای شخصیتی ممتاز و منحصر به فردی بودند و در زمان کوتاه خدمت خود، برای همیشه در دل مردم و حافظه تاریخی جای گرفتند.

 
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه وظیفه اصلی مسئولین خدمت به مردم است گفت: هفته دولت فرصت خوبی است تا دولتمردان و مسئولان عملکرد دستگاههای خود را در حوزه‌های مختلف به اطلاع مردم برسانند، زیرا که آگاهی دادن به جامعه رضایتمندی و امید مردم را نسبت به مسئولان و نظام مقدس جمهوری اسلامی افزایش می دهد.

 
دکتر صادقی اشاره ای به بهره برداری از ۱۶۸ پروژه ، با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال داشت و گفت: امسال، ۱۱ پروژه در حوزه پیشگیری با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال به بهر برداری خواهد رسید که شامل،« مراکز اقامتی میان مدت ، مرکز مشاوره عمومی و تخصصی و مرکز درمان اعتیاد سرپایی» می باشد.

 
وی افزود: در حوزه اجتماعی پنج مرکز با اعتبار ۲ میلیارد ریال شامل « مهد کودک، کلینیک مددکاری، دو مرکز خیریه» و دو مرکز در حوزه توانبخشی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال به بهر برداری خواهد رسید وی افزود: در حوزه توانبخشی ساختمان مرکز دیزیچه و یک مرکز خیریه افتتاح می گردد.

 
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان از بهره‌برداری ۱۴۲ واحد مسکن مددجویی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال، خبر داد وافزود: دو واحد از مسکن مددجویی در شهرستان مبارکه و ۱۴۰ واحد در شاهین‌شهر افتتاح می‌شود.

 
دکتر صادقی از بهره برداری هفت طرح‌ اشتغال‌زایی در هفته دولت با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال خبر داد و افزود: چهار طرح در ‌شهرستان فریدن وسه طرح در شهرستان مبارکه، بهره برداری خواهد شد. وی همچنین از افتتاح یک پروژه در حوزه پشتیبانی با اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال خبر داد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.