سرویس: تولیدی ۱۷:۵۵ - دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۲

تعامل هدفمند اولیا، رشد وبالندگی دانش آموزان

مدیر آموزشگاه شهید قیصری شهر حسن آبادگفت: به منظور همسو یی والدین و آموزش و پرورش، انتخابات انجمن اولیا و مربیان در مدارس امری ضروری و مهم محسوب می شود.

DSC02966

مدیر آموزشگاه شهید قیصری شهر حسن آباد در گفتگو با خبرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا گفت :
مدرسه مهم ترین نهاد اجتماعی، تربیتی وآموزشی، و اصلی ترین رکن تعلیم وتربیت است که به منظورتربیت صحیح دانش آموزان درابعاد دینی، اخلافی، علمی، آموزشی، اجتماعی و کشف استعدادها وهدایت و رشد متوازن روحی و معنوی و جسمانی آنان برابر ضوابط وزارت آموزش وپرورش تأسیس و در جهت بالا بردن دانش فرزندانمان تلاش می کند. این نهاد با همکاری کلیه ی کارکنان و با مشارکت دانش آموزان و اولیای آنان زیر نظر مدیر مدرسه اداره می شود.

مهدی صادقی افزود: انجمن اولیا ومربیان هر مدرسه هیأت منتخبی است از اولیای دانش آموزان و مربیان همان مدرسه که با تفاهم و صمیمیت به منظور تقویت همکاری و مشارکت اولیای دانش آموزان جهت کمک به ارتقای کیفیت فعالیت های آموزش وپرورش و گسترش ارتباط خانه ومدرسه ، برطبق مقررات و ضوابط وزارت آموزش وپرورش انجام وظیفه می نماید.

وی اظهار داشت :در همین راستا برای همسو یی والدین و آموزش و پرورش انتخابات انجمن اولیا و مربیان در مدارس امری ضروری و مهم محسوب می شود با همین هدف همزمان با سراسر کشور در منطقه جرقویه علیا نیز انتخابات انجمن اولیا و مربیان برگزار می شود.

مدرسه بعد از خانواده دومین مکان برای رشد استعداد و اجتماعی شدن است و انجمن اولیا و تعامل آنها با مدرسه  از مهم ترین عوامل درپی بردن به موانع رسیدن به اهداف متعالی می باشد.

DSC02965  DSC02972 DSC02975 DSC02977 DSC02980

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.