سرویس: اجتماعی ۱۱:۰۰ - چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

متوسط هزینه هر بازی در شهر رویاها ۲ تا ۳ هزار تومان

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نرخ بلیط ورودی برای هر نفر به پنج هزار تومان رسید، یعنی برای ورود هر شخص به شهر رویاها به جای ۴۰ هزار تومان تنها پنج هزار تومان پرداخت می‌شود.

به گزارش اصفهان شرق؛‌ رسول جهانگیری با اشاره به موضوع قیمت گذاری شهر رویاها اظهار کرد: شریک چینی شهر رویاها شرایط سختی برای قیمت گذاری در ارتباط با این مجموعه ایجاد کرده بود. وی ادامه داد: در ابتدا در ارتباط با قیمت گذاری قرار شد قد افراد ملاک پرداخت بلیط باشد که اکثر افراد باید بلیط ۴۰ هزار تومانی خرید می‌کردند که در این صورت یک خانواده چهار نفره باید حدود ۱۶۰ هزار تومان هزینه بلیط پرداخت می‌کرد. عضو شورای اسلامی شهر اصفهان اضافه کرد: اعضای شورا برای این که همه افراد بتوانند از شهر رویاها استفاده کنند طرحی را تصویب کرد که طی آن نرخ بلیط ورودی برای هر نفر به پنج هزار تومان رسید، یعنی برای ورود هر شخص به شهر رویاها به جای ۴۰ هزار تومان تنها پنج هزار تومان پرداخت می‌شود. وی عنوان کرد: بلیط دستگاه‌های بازی‌ این مجموعه نیز با قیمت‌های دو، سه، چهار، پنج و یک بازی با بلیط هفت هزار تومانی تصویب شدند. جهانگیری در پایان متذکر شد: به طور میانگین هزینه بلیط هر دستگاه بازی در شهر رویاها حدود دو تا سه هزار تومان خواهد بود تا قشر متوسط و ضعیف جامعه هم بتوانند از این مجموعه استفاده کنند.

منبع: فارس

همچنین بخوانید:

34 Responses to “متوسط هزینه هر بازی در شهر رویاها ۲ تا ۳ هزار تومان”

 1. سبیسیب گفت:

  همه جا دروغ!! ورودی این شهربازی ۴۰ تومنه نه ۵ تومن! پاشین برین مردمی که پشت در نشسته بودن بخاطر اینکه نداشتن ۴۰ تومن ورودی بدن رو ببینین بعد بیان حرف الکی بزنین.

 2. گلیییییی گفت:

  همش دروغه نفری چهل تومنه نه پنج تومن.حداقل اخبار درست بنویسید :/

 3. اصفهان شرق گفت:

  بله

  متاسفانه هنوز بلیط ۴۰ هزار است علی رغم انعکاس این خبر…

  پیگیر هستیم

پاسخ دهید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.