سرویس: اجتماعی ۱۹:۲۶ - جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲

امام جمعه شهر هرند

اعتماد به آمریکایی ها از طریق تلفن هم بدست نیامد

امام جمعه هرند در خطبه های نماز جمعه گفت: دولت مردان می بایست وحدت خود را حفظ کنند زیرا آمریکا به صورت دروغ تماس تلفنی خود را به گردن ایران انداخت و از این طریق هم غیر قابل اعتماد است.

به گزارش اصفهان شرق به نقل از صاحب، حجت الاسلام نیکو کلام امام جمعه موقت شهر هرند در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: تمام دولتمردان باید در راستای وحدت بین خود گام بردارند و آیا می شود به دولتی اعتماد کرد که درخواست تلفنی خود را که از طریق خودش صورت گرفته به گردن ایران می اندازد. آمریکایی ها کسانی هستند که حتی دیدارشان با اسرائیل نظرشان را عوض کرد و کسانی که دستشان در دست اسرائیل است.

امام جمعه در ادامه  به جشن عاطفه ها اشاره و گفت: کمک به فقرا و یتیمان مهم بوده و به مانند قرض دادن به خداوند می باشد .

وی به روز سالمند اشاره وبیان داشت، پیامبر می فرماید: می بایست به بزرگترها احترام و به کودکان رحم کنید وخداوند بعداز امر به توحید امر به احسان والدین می کند و احادیث بسیاری در وصف احترام و نیکی به پدر و مادر آمده است.

حجت الاسلام نیکو کلام به اول ذیحجه سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه(س) اشاره و گفت: جوانان باید در امر ازدواج از شیوه و روش امامان به خصوص امام علی و حضرت زهرا استفاده کنند.

وی در پایان به ماه ذیحجه اشاره و متذکر شد: این ماه ماه مهم و پر فضیلتی است و می بایست از مناسبت های این ماه استفاده ی لازم را ببریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.