سرویس: اخبار شهرستان » اژیه 18:36 - سه شنبه 07 مرداد 1393

فولادگر در جمع کشاورزان شاتور:

جلوی برداشت های بالادستی را بگیریم

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بایستی جلو مصرف های بی رویه از جمله صنعت، کشاورزی و برداشتهای بالادستی را بگیریم.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از شاتور: در روز عید فطر مهندس فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس و حجت الاسلام و المسلمین مهرروی در جمع نماز گزاران حضور یافتند.

در این دیدار یکی از کشاورزان خاطر نشان کرد: در سالهی اخیر آب به کشاورزان نداده اند و برخی وعده های مسئولین به مردم شرق اصفهان عملی نشده و هیچ اقدامی بای ما کشاورزان ننموده اند.

وی ادامه داد: اخیرا” در برج 2 سال جاری مبلغ 500 هزار تومان به عنوان کمک معیشت به حساب کشاورزان واریز شد و آیا مسئولین می توانند با این مبلغ سه ماه امرارمعاش کنند و آیا این مبلغ صدقه نامیده نمی شود؟

کشاورز شاتوری با اظهار تاسف از وضع پیش امده برای مردم روستا تصریح نمود: این نرسیدن ها تا بحال در روستای ما سرانجام خانواده هایی که با هم وصلت کرده و عقد بوده اند و 3 الی 4 سال نتوانسته اند عروسی کنند را به جدایی و طلاق کشیده است.

مهندس فولادگر پس از شنیدن سخنانان کشاورز شاتوری اظهار داشت: تمامی صحبت هایی که شما ارائه دادید را قبول دارم و میدانم که این مبلغ ناچیز دردی را دوا نمیکند.

وی اشاره ای به تونل سوم نمود و گفت: آب پمپاژ شده از تونل سوم جوابگوی 250 میلیون متر مکعب آب میباشد و معادل 250 میلیون متر مکعب از بهشت آباد برداشت مینماییم که جمعا”500 میلیون خواهد شد و همچنین 500 میلیون متر مکعب هم از سد یلان که هنوز تاسیس نشده اضافه میگردد و بیشتر مشکلات مرتفع میگردد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اظهار امیدواری از رفع مشکلات شرق اصفهان افزود: بایستی جلو مصرف های بی رویه از جمله صنعت, آشامیدن, کشاورزی و برداشتهای بالادستی را بگیریم و تنها اختلافی که بین نمایندگان و کابینه دولت است بحث لوله گذاری دولتی ها و ادامه زدن تونل  می باشد و امیدواریم در آینده مشکلات شرق اصفهان برطرف شود.

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “جلوی برداشت های بالادستی را بگیریم”

  1. به اطلاع محققان و علاقمندان می رساند کتاب اعلام اصفهان نوشته مرحوم استاد سید مصلح الدین مهدوی و به تصحیح و تحقیق اینجانب غلامرضا نصراللهی تا کنون 3 جلد از آن منتشر شده است با توجه به شرایط فعلی و عدم صدور مجوز برای جلد 4 کتاب توسط اداره ارشاد استان اصفهان تا اطلاع ثانوی منتشر نخواهد شد.

    کتاب اعلام اصفهان شرح حال بیش از 12000 نفراز شعرا – علما – هنرمندان – عرفا- فلاسفه – دانشمندان و مشاهیر اصفهان است که قرار بود در 6 جلد منتشر شود. ولی پس از اینکه جلد 4 کتاب دو سال در مرکز اصفهان شناسی در دست بررسی بود !!! و حدود 10 ماه در اختیار اداره ارشاد اصفهان قرار داشت مجوز انتشار نگرفت.

    امیدواریم با تغییر شرایط دشوار فعلی در پرتو اقدامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کنار گذاشته شدن تنگ نظری ها و کج سلیقگی ها اهالی فرهنگ بتوانند آثار خود را زودترو راحت تر منتشر نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.