سرویس: اجتماعی ۱۴:۳۰ - سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳

معاون توسعه ‏مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

استقرار ۱۵۰ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در مسیر راهپیمایی روز قدس

معاون توسعه ‏مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اصفهان از استقرار ‎‏۱۵۰ پایگاه کمیته امداد در مسیرهای راهپیمایی روز قدس جهت جمع‌آوری‌ کمک‌های مردم نوعدوست به مظلومان فلسطین خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ بهرام سوادکوهی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به جنایات اخیر رژیم‌ صهیونیستی در کشتار مردم ‏بی‌دفاع غزه اظهار کرد: به مناسبت روز جهانی قدس و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، ۱۵۰ پایگاه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به مظلومان فلسطین و به ویژه آسیب‌دیدگان غزه در مسیرهای راهپیمایی در استان ‏اصفهان پیش‌بینی شده است‎.

وی افزود: پایگاه‌های کمیته امداد شهرستان اصفهان در مسیرهای هشت‌گانه منتهی به میدان امام ‏‏(ره)  و محل برگزاری نمازجمعه اصفهان مستقر می‌شوند.

معاون توسعه ‏مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اصفهان در تمامی شهرستان‌های ‏استان نیز پایگاه‌های این کمیته در مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس و همچنین مصلاهای برگزاری ‏نمازجمعه آماده دریافت کمک‌های نقدی مومنان روزه دار به مردم مظلوم فلسطین و غزه هستند.

وی ادامه داد: ‏با توجه به جنایات گروهک تروریستی داعش در ‏عراق و سوریه و به منظور کمک به شیعیان محاصره شده عراق و سوریه، صندوق‌هایی هم به این امر ‏اختصاص یافته است که مردم مومن و روزه‌دار می‌توانند کمک‌های نقدی خود را اهدا کنند.

سوادکوهی همچنین گفت: با توجه به استقبال مردم نیکوکار از طرح اطعام نیازمندان و به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی ، ‏صندوق‌هایی هم به صورت جداگانه به این امر اختصاص یافته است.

وی میزان کمک‌های سال ‏گذشته مردم نیکوکار اصفهان به  مردم مظلوم فلسطین را بالغ بر ۳۷۸ میلیون ریال اعلام کرد.

منبع: فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.