سرویس: چند رسانه ای » گالری عکس ۱۰:۵۳ - جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۳

امامزاده اسحاق(ع) میزبان عاشقان کلام وحی/ عکس

مراسم ترتیل خوانی به مناسبت ماه مبارک رمضان همه روزه با حضور خواهران و برادران دوستدار کلام وحی در صحن امامزاده اسحاق(ع) برگزار می شود.

حسن امینی هرندی مسئول کانون فرهنگی هنری امامزاده اسحاق(ع) در گفتگو با مرادی هرندی خبرنگار اصفهان شرق در هرند گفت: سنت قرائت و ترتیل خوانی قرآن کریم سنتی است که از دیرباز در میان مردم هرند در ایام ماه مبارک رمضان دنبال می شده و همواره مورد توجه قرار می گرفته است؛ امسال نیز هم آیین ترتیل خوانی قرآن کریم هر روز ساعت ۱۹با حضور دو تن از برترین قاریان استانی جناب آقای حمید کنعانی و حضرت حجت الاسلام والمسلمین زاینده رودی در آستان مقدس امامزاده اسحاق(ع) این شهر برگزار می شود.

مسئول کانون فرهنگی هنری امامزاده اسحاق(ع) هرند در ادامه بیان کرد: روزانه بیش از 600نفر در مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در آستان مقدس امامزاده اسحاق(ع) هرند شرکت می‌کنند.

Vater-Mark665656

وی به برنامه های دیگرآستان اشاره و اظهار داشت: علاوه بر این در آئین جز خوانی قرآن کریم، مسابقه پیامکی صراط مستقیم برگزار می شود که در این مسابقه حجت الاسلام والمسلمین زاینده رودی امام جماعت حرم مطهر دقایقی به سخنرانی و بیان سوال آن روزمی پردازند و در روز بعد به کسانیکه جواب صحیح سوال را، پیامک کرده باشند به قید قرعه جوایزی اهدا می گردد.

حسن امینی هرندی در پایان افزود: برگزاری کلاس های قرآن ویژه خواهران، برگزاری کلاس های حفظ قرآن ویژه نوجوانان و جوانان با همکاری اوقاف و امور خیریه جلگه و بسیج دانش آموزی بخش جلگه، قرائت دعای ابوحمزه ثمالی، ویژه برنامه های شب قدر از دیگر برنامه های ایام ماه مبارک رمضان در حرم مطهر امامزاده اسحاق(ع) هرند است.

Vater-Mark6565656 Vater-Mark123654 Vater-Mark111111 Vater-Mark565+656 656+66

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.